LKL

Atkrintamųjų varžybų iššūkis

Atkrintamųjų iššūkis
Žaidimo taisyklės
Prizai
Ketvirtfinalis 1
Kauno
"Žalgiris"
Alytaus
"Dzūkija"
Ketvirtfinalis 2
Vilniaus
"Lietuvos rytas"
Pasvalio
"Pieno žvaigždės"
Ketvirtfinalis 3
Panevėžio
"Lietkabelis"
Prienų-Birštono
"Vytautas"
Ketvirtfinalis 4
Klaipėdos
"Neptūnas"
Utenos
"Juventus"
Pusfinalis 1
Nežinoma
Nežinoma
Pusfinalis 2
Nežinoma
Nežinoma
Superfinalas
Nežinoma
Nežinoma
Mažasis finalas
Nežinoma
Nežinoma

Žaidimo taisyklės

Kaip žaisti?

1. Užpildykite atkrintamųjų varžybų medį ir spauskite „Išsaugoti spėjimą“.
2. Atsidariusiame lange pasirinkite, kiek rungtynių prireiks kiekvienoje serijoje.
3. Įveskite savo duomenis: vardą, pavardę, el.pašto adresą, telefono numerį.

Taisyklės

1. Bendra informacija
1.1. Žaidimo spėjimus galima registruoti iki pirmųjų LKL atkrintamųjų rungtynių pradžios 2017 m. balandžio 29 d. 17 val.
1.2. Žaidimo nugalėtojai bus paskelbti po paskutiniųjų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) 2016/2017 m. sezono rungtynių.
1.3. Žaidimo organizatorius yra Asociacija Lietuvos krepšinio lyga (LKL) (toliau – Organizatorius).
1.4. Organizatorius suteikia asmenims galimybę žaidimo metu spėti LKL čempionato atkrintamųjų varžybų eigą ir nugalėtojus. www.lkl.lt tinklapyje savo spėjimą pateikę asmenys tampa žaidimo dalyviais, kurie gali laimėti žaidimo prizus.
2. Žaidimo dalyviai tinklapyje www.lkl.lt turi pasirinkti komandas ir kiekvienos serijos rungtynių skaičių, bei įvesti savo kontaktinius duomenis.
3.Vienas fizinis asmuo žaidime gali dalyvauti vieną kartą. Jeigu tas pats fizinis asmuo spėjimus atliko daugiau nei vieną kartą – fiksuojamas tik paskutis spėjimas.
4. Žaidimo pagrindinio prizo laimėtotoju bus išrinktas vienas dalyvis, kuris bus teisingai atspėjęs visą LKL čempionato atkrintamųjų varžybų eigą. Jei teisingai eigą atspės daugiau nei 1 dalyvis, nugalėtojas bus išrinktas atsitiktine tvarka.
5. Žaidimo paguodos prizo laimėtojai bus išrinkti atsitiktine tvarka.
6. Žaidimo prizai. Pagrindinis prizas - 1 pakvietimas dviems asmenims apsilankyti LKL 2016/2017 m. sezono uždarymo šventėje. Paguodos prizai – LKL marškinėliai (5 vnt.), džemperiai (5 vnt.), „Molten“ krepšinio kamuoliai (2 vnt.). Prizų laimėtojai apie laimėjimą bus informuoti asmeniškai el. paštu, o jų vardai ir pavardės bus paskelbti tinklapyje www.lkl.lt. Su prizų laimėtojais žaidimo organizatorius susisieks el. paštu, kurį dalyvis nurodė registruodamasis žaidime. Paskelbti laimėtojai prizus privalo atsiimti patys, adresu Vasario 16-osios g. 2, Vilnius. Dalyvių išlaidos, susijusios su prizų atsiėmimu, neatlyginamos. Atsiimant prizus, laimėtojai turės pateikti asmens dokumentą, patvirtinantį registracijos metu užpildytus asmens duomenis. Jeigu dėl įstatymų pakeitimo kurį nors iš žaidimo prizų bus uždrausta naudoti žaidimuose, toks prizas bus panaikintas ir laimėtojams neteikiamas. Organizatoriai, įtarę žaidimo taisyklių pažeidimą, turi teisę atidėti prizo atidavimą žaidimo dalyviui iki tyrimo pabaigos. Jeigu tyrimo metu paaiškėja, kad žaidimo taisyklės buvo pažeistos, organizatorius turi teisę pasilikti prizą sau. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pakeisti bet kurį prizą į bet kokį kitą ne mažesnės vertės prizą.
7. Žaidimo dalyvis sutinka, kad Organizatorius tvarkytų jo pateiktus asmens duomenis rinkodaros tikslu, taip pat tvarkytų visais LR Asmens duomenų įstatyme nustatytais asmens duomenų tvarkymo leidžiamais būdais, taip pat sutinka gauti e. naujienas su pasiūlymais ir straipsniais, jis tai pažymi varnele. Žaidimo dalyviui yra žinoma apie jo teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi jo asmens duomenys rinkodaros tikslais.
7.1 Žaidimo dalyvis bet kada turi teisę atšaukti 7 punkte esantį savo sutikimą Organizatoriui tvarkyti Žaidimo dalyvio asmens duomenis rinkodaros tikslais, pateikdamas apie tai atitinkamą pranešimą Organizatoriui.

Prizai

Pagrindinis prizas – kvietimas dviems asmenims į iškilmingą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) 2016/2017 m. sezono uždarymo šventę birželio mėnesį. Didžausios Lietuvos krepšinio žvaigždės, garbingi svečiai ir, žinoma, čempionų žiedų įteikimo ceremonija - dar niekada nebuvo taip arti.

Paguodos prizai:
2 „Molten“ krepšinio kamuoliai;
5 LKL marškinėliai;
5 LKL džemperiai.