Lietuvių
Naujienos

“Juventus” antra pergalė iš eilės – šįkart prieš buvusį lyderį

lkl.lt 2013-11-13

Penkias pergales Lietuvos krepšinio lygoje iškovojęs Kėdainių “Nevėžio” klubas patyrė pirmą nesėkmę. Namų arenoje žaidę kėdainiečiai po pratęsimo 81:88 nusileido Utenos “Juventus” ekipai, kuriai tai buvo antra iš eilės pergalė, prie ekipos prisijungus vyriausiajam treneriui Virginijui Sirvydžiui.

Sėkmingai pradėję rungtynes, “Nevėžio” krepšininkai pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo 7 taškų pranašumą, bet jį labai greitai iššvaistė.

Antrasis ketvirtis jau priklausė “Juventus” klubui, kuris artėjant didžiajai pertraukai išsiveržė į priekį, o po pertraukos, laimėjęs atkarpą 16:0, įgijo dviženklę persvarą.

Kėdainiečiai ją kiek sušvelnino, tačiau iki paskutinės ketvirtojo ketvirčio minutės priekyje buvo V.Sirvydžio auklėtiniai.

Likus žaisti 51 sekundę, Tyrone’as Brazeltonas tritaškiu metimu išlygino rezultatą – tai buvo paskutiniai taškai pagrindinio laiko metu.

Nepaisant sėkmingo renesanso ir psichologinio pranašumo, dabar jau buvę LKL lyderiai neatsilaikė prieš puikiai sužaidusius varžovus.

Likus žaisti 21 sekundę, ekipas skyrė vos du taškai, tačiau tada tritaškį pataikė Aidas Viskontas. Vėliau atkovojęs kamuolį po savuoju krepšiu, išprovokavęs pražangą ir sumetęs abu baudų metimus, “Juventus” įžaidėjas rungtynėse padėjo tašką.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 22 taškus pelnęs Saulius Kulvietis. Dar du “Juventus” žaidėjai pasiekė dvigubus dublius: Averonas Matthewsas įmetė 20 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, Keyrono Sheardo sąskaitoje 13 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

“Nevėžio” ekipoje rezultatyviausi: Tyrone’as Brazeltonas 21, Vilmantas Dilys 18, Valdas Dabkus 16.

Jūs sėkmingai užsisakėte naujienlaiškį. Ačiū! Užsisakykite naujienlaiškį Neteisingai įvestas adresas