Naujienos

„Lietuvos rytas“ antrasis pusfinalio dalyvis

lkl.lt 2014-05-04
Nuotrauka: fotodiena

Lietuvos krepšinio lygos (BEKO LKL) reguliariojo sezono nugalėtojai Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai, kaip ir buvo laukta, dviem rungtynėmis užbaigė seriją su Kėdainių „Nevėžiu“ bei pateko į pusfinalį, kuriame jau laukia Kauno „Žalgiris“. Vilniečiai aikštės šeimininkus nugalėjo 93:69.

Kėdanių ekipai jėgų užteko tik pirmajam ketvirčiui, kuris buvo pralaimėtas 19:20. Nuo antrojo kėlinio iniciatyvą perėmę svečiai laimėjo vieną atkarpą 14:0, kitą – 9:0 bei pabėgo nuo varžovų 26 taškų skirtumu.

Po ilgosios pertraukos beveik be keitimų žaidę kėdainiečiai pavargo, o „Lietuvos rytas“ ir toliau didino persvarą.

„Nevėžis“ nesugebėjo apsiginti nei nuo taiklių dvitaškių (64 procentai), nei nuo tritaškių (57 procentai). Be to, prasčiau kovojo dėl atšokusių kamuolių ir atliko dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų.

Daugiausiai taškų nugalėtojams pelnė: Juanas Palacios 19 (6 atkovoti kamuoliai), Steponas Babrauskas 15, Darius Songaila ir Stevanas Jelovacas po 14.

„Nevėžio“ ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė: Šarūnas Kulevičius 20 taškų, Gintaras Leonavičius 16 (6 atkovoti kamuoliai), Povilas Butkevičius 13 (8 atkovoti kamuoliai).

Jūs sėkmingai užsisakėte naujienlaiškį. Ačiū! Užsisakykite naujienlaiškį Neteisingai įvestas adresas