Naujienos

„Nevėžis“ antrą kartą šiame sezone įveikė „Pieno žvaigždžių“ ekipą (4 VIDEO)

LKL/J.Skurkis 2015-03-24
Fotodiena/E.Blaževičius

BEKO-LKL čempionate „Nevėžis“ (6-26) namuose 92:83 (29:15, 23:21, 17:25, 23:22) įveikė „Pieno žvaigždžių“ (18-13) krepšininkus.

Rungtynes sėkmingiau pradėję „Pieno žvaigždių“ krepšininkai įgijo 3 taškų pranašumą, tačiau jiems tritaškiu atsakęs Vaidotas Volkus išlygino rezultatą (3:3). Komandų krepšininkai keitėsi taikliais metimais, tad prabėgus 4 minutėms rezultatas buvo lygus (7:7). Šeimininkų spurtas 13:0 leido įgyti dviženklį pranašumą (20:7). Jokūbas Gintvainis taikliu baudos metimu nutraukė pasvaliečių taškų badą, tačiau „Nevėžio“ krepšininkai ir toliau didino savo pranašumą ir sužaidus pirmąjį kėlinį Kėdainių ekipa turėjo 14 taškų pranašumą – 29:15.

Antrąjį kėlinį taikliu metimu pradėjo Alexanderis Oriakhi, tačiau 5 taškais iš eilės atsakė šeimininkai (34:17). Abiejų ekipų krepšininkai keitėsi rezultatyviomis atakomis, tad kėliniui įpusėjus „Nevėžis“ turėjo 17 taškų pranašumą (41:24). Pasvaliečiai pelnė 7 taškus be atsako ir sumažino turėtą deficitą, tačiau „Nevėžio“ ekipos spurtas sugrąžino turėtą pranašumą (46:31). Komandų krepšininkai keitėsi taikliais metimais, o kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo 16 taškų skirtumu – 52:36.

Trečiąjį kėlinį spurtu 7:2 pradėję svečiai sumažino atsilikimą (54:43). V.Volkus dvitaškiu padidino šeimininkų pranašumą, tačiau 8 taškus iš eilės pelnę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai deficitą sumažino iki 5-ių (56:51). Analogišku spurtu atsakę „Nevėžio“ krepšininkai susigrąžino dviženklį pranašumą (64:51). Kėdainiečiai įgijo dar didesnę persvarą, tačiau kėlinio pabaigoje spurtavę svečiai iš Pasvalio sumažino atsilikimą ir sužaidus tris kėlinius šeimininkai turėjo vienženklį pranašumą – 69:61.

Lemiamą ketvirtį dvitaškiu pradėjo J.Gintvainis, tačiau šiam taikliu metimu atsakė Justas Tamulis (71:63). Rytis Biliartas bei Michaelas Dixonas apsikeitė taikliais baudų metimais, tad „Nevėžis“ išsaugojo 8 taškų pranašumą (73:65). Įpusėjus ketvirtajam kėliniui komandas skyrė 9 taškai (76:67). Antrąją ketvirčio pusę sėkmingiau pradėjusiems pasvaliečiams pavyko sumažinti deficitą, tačiau kėlinio pabaigoje užtikrintai sužaidę šeimininkai susigrąžino turėtą persvarą ir aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė „Nevėžio“ ekipos pergalę – 92:83.

„Nevėžis“: Justas Tamulis 17, Vaidotas Volkus (9 atk. kam.) 16, Roderickas Camphoras (7 rez. perd.) 15, Thomasas Davisas 10, Marcusas Monroe 9 taškai.

„Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 22, Laimonas Kisielius 16, Osvaldas Olisevičius bei Alexanderis Oriakhi (9 atk. kam.) po 10, Jokūbas Gintvainis 9 taškai.