Lietuvių
Naujienos

„Nevėžis“ antroje rungtynių dalyje įrodė pranašumą prieš „Pieno žvaigždes“ (3 VIDEO)

LKL/Ž.Vingelis 2014-09-28

BEKO-LKL čempionate Kėdainių „Nevėžis“ (1-1) tik po įtemptos kovos įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą 95:84 (18:25, 16:, 31:22, 30:26).

Susitikimą abi komandos pradėjo įnirtinga kova ir po penkių minučių rezultatas buvo lygus (10:10). „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai pataikė du tolimus metimus iš eilės ir nutolo (16:10). Svečiai sumažino skirtumą iki 2 taškų, tačiau pasvaliečiai vėl surengė spurtą ir laimėjo kėlinį 7 taškų skirtumu – 25:18.

Antro kėlinio pradžia vėl prasidėjo lygia kova, tačiau „Nevėžio“ ekipa surengė spurtą 6:0 ir išlygino rezultatą (34:34). Paskutinėje atakoje kėdainiečiai taikliai atakavo krepšį ir po dviejų kėlinių pirmavo – 36:34.

Trečio kėlinio pradžioje „Nevėžis“ pagaliau persvėrė rezultatą savo naudai (42:40). Tačiau susikurtą 4 taškų persvarą „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai kelių sėkmingų atakų dėka greitai panaikino (48:48). „Nevėžis“ vėl padidino pranašumą (48:53). Po keletos sėkmingų atakų skirtumas išaugo iki 7 taškų (52:59). Po trijų kėlinių „Nevėžis“ pirmavo – 65:58.

Ketvirtasis kėlinys vėl prasidėjo kova taškas į tašką, tačiau likus 6 minutėms iki rungtynių pabaigos „Nevėžis“ surengė spurtą 9:0 ir susikrovė 14 taškų persvarą (64:78). „Pieno žvaigždės“ spurtavo 5:0 (71:80). Likus minutei iki kėlinio pabaigos svečiai turėjo 4 taškų pranašumą (80:84). Per likusias sekundes pasvaliečiams nepavyko išsigelbėti ir rungtynes laimėjo „Nevėžio“ krepšininkai – 95:84.

„Pieno žvaigždės“: A. Viskontas (6 atk. kam.) 21 tšk., T. Jogėla ir E. Kairys (10 atk. kam.) po 19 tšk. K. La Monte 11 tšk.

„Nevėžis“: V. Volkus (9 atk. kam.) 23 tšk., A. Aleksandrovas 18 tšk., R. Camphoras ir M. Monroe 16 tšk.