Naujienos

“Nevėžis” atlaikė kauniečių šturmą ir iškovojo pergalę

lkl.lt 2013-10-19
Algimanto Čižos nuotr.

Kėdainių “Nevėžis” namuose privertė pasinervuoti savus sirgalius, tačiau BEKO-Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse 77:71 įveikė Kauno rajono “LSU-Atleto” ekipą. Tai buvo antrojo kėdainiškių pergalė šalies pirmenybėse.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo amerikietis Tyrone’as  Brazeltonas, pelnęs 15 taškų.

Mačas Kėdainiuose prasidėjo atkakliai, o po dešimties minučių 2 taškų persvarą turėjo svečiai – 16:14. “Nevėžis” įsibėgėjo antrajame ketvirtyje, kuomet suaktyvino žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kauniečiai nerado priešnuodžių tokiam šeimininkų žaidimui, todėl prasidėjus didžiajai pertraukai Kėdainių komandos pranašumas jau buvo ženklus – 44:24.

Trečiajame kėlinyje po šalto dušo atsigavę svečiai nebeleido šeimininkams dominuoti aikštėje ir, daugiausiai tolimais metimais, sušvelnino atsilikimą- 60:48 priekyje “Nevėžis”.

Nevėžio“ krepšininkai ketvirtojo kėlinio pradžioje sunkiai rinko taškus ir tuo netruko pasinaudoti kauniečiai, kurie spurtavo 18:3 ir išlygino rezultatą – 66:66. Šeimininkų komandą iš miego prikėlė Arvydo Šikšniaus, Brazeltono ir Vilmanto Dilio metimai – 74:66. Per likusias 2 minutes  “LSU-Atletas” stebuklo nesukūrė.

Jūs sėkmingai užsisakėte naujienlaiškį. Ačiū! Užsisakykite naujienlaiškį Neteisingai įvestas adresas