LKL akademija

Lietuvos krepšinio lyga suteikia jaunimui galimybę prisiliesti prie šalies krepšinio ir kartu rūpintis jo gerove. „LKL akademija“ – trečius metus veikiantis projektas, skatinantis abiturientus ir aukštųjų mokyklų studentus prisidėti prie LKL klubų veiklos.

„LKL akademijos“ tikslas – suteikti studentams galimybę panaudoti savo žinias įgyvendinant LKL ir vietos bendruomenių projektus marketingo, komunikacijos, viešųjų ryšių ir renginių organizavimo srityse ypatingą dėmesį skiriant socialiniams projektams. Organizuodama šį projektą, LKL siekia atkreipti klubų dėmesį į perspektyviausius studentus, kurie po praktikos galėtų tęsti darbą klubuose. 

Projektas pradėtas vykdyti 2015 metais, du „LKL akademijos“ abiturientai sėkmingai įsiliejo į Klaipėdos „Neptūno“, Prienų–Birštono „Vytauto“ ir Kėdainių „Nevėžio“ klubus ir sėkmingai tęsia darbus jau po studijų.

Projektą vykdo ir studentais rūpinasi LKL ir klubų darbuotojai, su studentais bendrauja lygos partneriai. „LKL akademijos“ studentams suteikiama galimybė mokytis iš savo srities profesionalų.

Atranka į „LKL akademiją“ vykdoma kiekvieno sezono pradžioje, pranešimai apie projekto veiklą platinamos viso sezono metu. Atranka į 2017–2018 m. sezono „LKL akademiją“ jau baigėsi.