„Lietkabelis“ išvykoje įveikė iki galo kovojusius „Šiaulius“

Autorius: Ž. Vingelis
2017-11-05

Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa po pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“ sugrįžo į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate.

Lemiamo ketvirčio pabaigoje tiksliau sužaidę Artūro Štalbergo auklėtiniai 78:68 įveikė Šiaulių „Šiaulius“.

Likus kiek daugiau nei trims minutėms komandas skyrė vos 3 taškai (66:63), tačiau 4 taškais iš eilės atsakę panevėžiečiai nutolo iki 7 taškų (70:63). Mačą taikliu tolimu metimu užbaigė Simas Jasaitis.

„Buvo sunkios rungtynes, „Šiauliai“ yra tikrai gera komanda, jie progresuoja – kalbėjo „Lietkabelio“ vyriausiasis treneris A. Štalbergas. – Mes gerai gynėmės, išskyrus pirmąjį kėlinį, tačiau tada buvome tiesiog praradę koncentraciją.“

„Šiauliai“ paskutinę pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate buvo iškovoję tik rugsėjo 26 dieną.

Visgi, po šešių iš eilės šiauliečių pralaimėjimų A. Štalbergas varžovų nenuvertino: „Prieš rungtynes žaidėjams sakiau, jog „Šiauliai“ yra jauna komanda, su mažai patirties, bet žaidžia su didele širdimi. Jie iki pat mačo pabaigos turėjo progą iškovoti pergalę.“

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Darjušas Lavrinovičius, pelnęs 17 taškų, atkovojęs 5 kamuolius ir surinkęs 20 naudingumo balų.

„Lietkabelio“ gretose Adas Juškevičius įmetė 13 taškų, Žygimantas Skučas ir Gary Taltonas (7 atk. kam.) pridėjo po 11 taškų, Simo Jasaičio sąskaitoje 9 taškai ir 6 atkovoti kamuoliai.

„Mes nebeturime guostis, kad esame nusilpę ar traumuoti – mes turime kautis, - po pralaimėjimo kalbėjo „Šiaulių“ strategas Antanas Sireika. – Padarėme labai daug elementarių klaidų, dar reikia mokytis.“

„Šiaulių“ ekipoje Omaras Prewittas surinko 15 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, Ignas Vaitkus pelnė 10 taškų, Vytauto Šarakausko, Donato Sabeckio (8 atk. kam.) ir Kristupo Žemaičio kraityje buvo po 8 taškus.

Pirmojoje rungtynių dalyje nei viena komanda neturėjo dviženklio pranašumo, o po dvidešimties minučių ekipas skyrė septyni taškai (42:35).

Pačioje trečiojo ketvirčio pabaigoje „Lietkabelio“ pranašumas pirmą kartą rungtynėse pasiekė 10 taškų (59:49).