„Žalgiris“ išnešė sveiką kailį Panevėžyje

Autorius: E. Kirvelaitis
2017-11-19

„Betsafe–LKL“ čempionato lyderių dvikovoje pergalę šventė Kauno „Žalgirio“ ekipa.

Kauniečiai išvykoje tik po atkaklios kovos 70:66 įveikė Panevėžio „Lietkabelio“ klubą.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutes „Žalgiris“ pirmavo vos dvejais taškais (68:66), tačiau per likusį laiką taškus pelnė tik du baudos metimus pataikęs Artūras Milaknis ir pergalę šventė kauniečiai.

„Žaidėme labai prastai, – po mačo kalbėjo svečių strategas Šarūnas Jasikevičius. – Visgi tai ir yra smagu, kad sugebi laimėti nebūdamas šviežias ir neturėdamas visų žaidėjų.“

„Žalgirio“ gretose naudingiausiai rungtyniavo geriausias sezono rungtynes „Betsafe–LKL“ čempionate sužaidęs Paulius Jankūnas – kapitonas pelnė 17 taškų, iš kurių 11 buvo pelnyti ketvirtajame kėlinyje, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei surinko 19 naudingumo balų.

Tuo tarpu Vasilije Micičius pridėjo 10 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Panevėžiečių gretose taip pat išsiskyrė du žaidėjai – Žanis Peineris pelnė 17, o Adas Juškevičius (5/8 trit.) 16 taškų.

„Nėra jokių galimybių laimėti prieš Eurolygos komandą, kai padarai 20 klaidų“, – auklėtinių žaidimu patenkintas nebuvo „Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Artūras Štalbergas.

Rungtynes geriau pradėjo „Lietkabelis“, kuris buvo įgaves 6 taškų pranašumą (8:2). Visgi pirmojo kėlinio pabaigoje susiėmę kauniečiai pavijo savo varžovus (14:16). Antrajame ketvirtyje geriau žaidė jau „Žalgiris“, vienu metu taip pat turėjęs 6 taškų persvarą (27:21). Kėlinį tritaškiu su sirena baigė A. Milaknis – 32:29.

Po ilgosios petraukos aikštelėje ir toliau virė kieta kova, o prieš lemiamą ketvirtį dviejų taškų pranašumą turėjo „Žalgiris“ (51:49). A. Kavaliauskas pataikė dvitaškį ir svečių persvara pasiekė rekordinę (66:58).