P. Jankūnui – naudingiausio savaitės žaidėjo titulas

2017-12-11

Kauno „Žalgirio“ komandos atstovas pirmą kartą šį sezoną pripažintas naudingiausiu „Betsafe–LKL“ savaitės žaidėju.

Vis dėlto šį pripažinimą „Žalgirio“ žaidėjas pelnė tada, kai komanda patyrė nesėkmę.

Paulius Jankūnas surinko 29 naudingumo balus ir ryškiai išsiskyrė tarp visų šią savaitę rungtyniavusių „Betsafe–LKL“ žaidėjų.

Vis dėlto „Žalgiris“ 63:65 pripažino principinio varžovo Vilniaus „Lietuvos ryto“ pajėgumą.

P. Jankūnas žaidė 26 minutes pelnė 18 taškų (7/10 dvitaškių, 4/5 baudų), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Į geriausiųjų penketuką taip pat pateko gynėjai Donatas Sabeckis ir Jerry Johnsonas, puolėjas Eigirdas Žukauskas ir vidurio puolėjas Juanas Palaciosas.

C J. Palacios Neptūnas 24

Klaipėdos „Neptūnui“ atstovaujantis J. Palaciosas tampa nuolatiniu penketuko nariu. Aukštaūgis prie itin lengvos „Neptūno“ pergalės prisidėjo 24 naudingumo balais (17 taškų, 10 atkovotų kamuolių per 22 minutes).

Į penketuką pateko Prienų–Birštono „Vytauto“ kapitonas E. Žukauskas – „Vytautas“ praėjusią savaitę  laimėjo abejas žaistas rungtynes, o puolėjas vidutiniškai rinko po 19 naudingumo balų (vid. 15 taškų, 7 atkovoti kamuoliai).

Geriausias sezono rungtynes sužaidęs „Neptūno“ gynėjas J. Johnsonas pirmą kartą pateko į penketuką. Amerikietis per 22 minutes surinko 22 naudingumo balus (15 taškų, 8 rezultatyvūs perdavimai).

Vienas naudingiausią praėjusią savaitę buvo „Šiaulių“ gynėjas Donatas Sabeckis. Jis prie solidžios pergalės prieš Alytaus „Dzūkiją“ prisidėjo 24 naudingumo balais (16 taškų, 7 rezultatyvūs perdavimai).

J. Palaciosas lieka naudingiausiu „Betsafe–LKL“ krepšininku – per rungtynes jis renka 20,4 naudingumo balo. Antrą vietą išlaiko Arnas Butkevičius (vid. 18,8 balo), vakar iš „Neptūno“ persikėlęs į Vilniaus „Lietuvos rytą“.