„Juventus“ namuose netikėtai lengvai įveikė „Lietkabelį“

Autorius: Ž. Vingelis
2017-12-17

Netikėtą pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate įsirašė Utenos „Juventus“ krepšininkai.

Dar prieš ilgąją pertrauką 20 taškų pranašumą susikrovę Žydrūno Urbono auklėtiniai 91:71 ganėtinai lengvai įveikė Panevėžio „Lietkabelį“.

„Šiandien mes pirmą kartą žaidėme kaip tikra komanda“, – teigė Ž. Urbonas.

Uteniškiams tai buvo vos penktoji pergalė, o „Lietkabeliui“ ketvirtasis iš eilės ir penktas bendrai pralaimėjimas sezone.

„Ketvirtajame kėlinyje buvome praradę kontrolę, nes žaidėjai neišgirdo vieni kitų, – kalbėjo „Juventus“ strategas Ž. Urbonas. – Gerai, kad vėliau išsprendėme situacijas ir susigrąžinome saugų atstumą.“

Ketvirtąjį kėlinį panevėžiečiai pradėjo spurtu 13:2 sumažindami skirtumą iki 14 taškų (63:77). Visgi per keletą atakų „Juventus“ ekipa greitai susigrąžino didesnę nei 20 taškų persvarą (87:66).

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo asmeniškai rezultatyviausias ir efektyviausias sezono rungtynes sužaidęs Maksimas Kornijenka. Puolėjas pelnė 20 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko 32 naudingumo balus.

„Juventus“ gretose asmeninius rezultatyvumo, efektyvumo bei atkovotų kamuolių rekordus pagerino Laronas Dendy, kuris įmetė 21 tašką, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus.

Anthony Irelandas pridėjo 17 taškų, Arvydas Šikšnius ir Mindaugas Kupšas pelnė po 8 taškus.

„Žaidėjai visada turi demonstruoti charakterį“, – kalbėjo V. Černijus.

„Tai buvo mano klaida, nulėmusi rezultatą – teigė „Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Vitalijus Černijus. – Aš nežinau kas nutiko su mūsų komanda.“

„Lietkabelio“ ekipoje Adas Juškevičius surinko 16 taškų, Kšištofas Lavrinovičius, Gintaras Leonavičius ir Donatas Tarolis (9 atk. kam.) įmetė po 8 taškus.

Ž. Urbono auklėtiniai dar pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą (19:9), o prieš ilgąją pertraukas skirtumas peržengė ir 20 taškų ribą (52:31).