Prienų–Brištono „Vytauto“ ekipos žvaigždės LiAngelo ir LaMelo Ballai įsirašė savo pavardes į „Betsafe–LKL“ istoriją debiutuodami rungtynėse Panevėžyje su vietos „Lietkabeliu“.

Broliai Ballai jau buvo debiutavę su „Vytauto“ marškinėliais, tačiau jie žaidė parodomosiose „Big Baller Brand Challenge“ rungtynėse prieš Kauno „Žalgirį-2“. Rungtynes „Cido“ arenoje galima vadinti oficialiu LiAngelo ir LaMelo profesionalų karjeros startu.

Pirmasis aikštėje pasirodė LaMelo Ballas, kuris likus 2 minutėms iki pirmojo ketvirčio pabaigos pakilo nuo atsarginių žaidėjų suolo ir po kelių akimirkų į statistikos protokolą įsirašė perimtą kamuolį, tačiau jau kitoje aikštės pusėje labai netaikliai atakavo iš toli.

O jo vyresnysis brolis 19-metis LiAngelo Ballas aikštėje pasirodė likus žaisti kiek mažiau nei 6 minutes pirmoje rungtynių pusėje.

LaMelo Ballas, kuris yra gimęs 2001-aisiais ir 16-ąjį gimtadienį šventęs praėjusių metų rugpjūčio 22-ąją, tapo jauniausiu šio sezono „Betsafe–LKL“ krepšininku. Šį sezoną Lietuvos krepšinio čempionato pirmenybėse buvo pasirodę 17-mečiai Deividas Sirvydis (Vilniaus „Lietuvos rytas“), Martynas Arlauskis (Kauno „Žalgiris“), Šarūnas Valunta (Pasvalio „Pieno žvaigždės“), Tomas Pačėsas (Alytaus „Dzūkija) ir Ugnius Nikitinas (Utenos „Juventus“).