Arnas Butkevičius mažiausiai penkioms savaitėms iškrito iš rikiuotės. Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjui lūžo delnakaulis.

Tai reiškia, kad A. Butkevičiaus sugrįžimas į Klaipėdą neįvyks per SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą. Šį sezoną Klaipėdos „Neptūne“ pradėjęs puolėjas galėjo pirmą kartą stoti prieš buvusią komandą turnyro pusfinalyje.

Traumą A. Butkevičius patyrė trečiadienį per Europos taurės turnyro rungtynes. „Arnas be krepšinio turės praleisti mažiausiai penkias savaites. Operacija planuojama artimiausiu metu“, – apie situaciją kalbėjo komandos gydytojas Mantas Ambraška.

„Labai gaila, kad traumą patyrė A. Butkevičius, tai mums svarbaus žaidėjo netektis, – po rungtynių pabrėžė Rimas Kurtinaitis. – Labai gaila, nes jis kasdien vis geriau įsiliejo į komandą. Dabar turėsime daugiau remtis Mindaugu Lukauskiu. Jis nėra nurašytas, tiesiog norėjome labiau į rotaciją įtraukti A. Butkevičių“.

A. Butkevičius tikriausiai praleis ir Lietuvos rinktinės rungtynes, kai vasarį vyks du atrankos į pasaulio čempionatą susitikimai.

Atstovaudamas „Neptūnui“, A. Butkevičius buvo vienas naudingiausių „Betsafe–LKL“ krepšininkų. Persikėlęs į „Lietuvos rytą“ puolėjas sužaidė 6 rungtynes nacionalinėse pirmenybėse, vidutiniškai per 18 minučių rinkdavo po 6 taškus, atkovodavo po 4,2 kamuolio ir atlikdavo po 1,8 rezultatyvaus perdavimo.