2016 metais krepšininkai į aikštę žengė su vienuolių kostiumais, ir tai tapo Karaliaus Mindaugo turnyro puošmena.

Pernai finalo dalyviai buvo paslėpti po milžinišku audėklu, ir Karaliaus Mindaugo taurės turnyro žiūrovai antrus metus pamatė tai, ko Lietuvoje dar nebuvo.

Šiemet turnyras atvyksta į Klaipėdą ir organizatoriai žada dar vieną nepamirštamą reginį, į kurį bus įtraukti net chemikai.

SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyro programa
Vasario 17 d. (šeštadienis)
Laikas Įvykis
14:00 Pusfinalis 1 (pertraukoje – „Betsafe–Šokėjų kovų“ 1 pusfinalis ir Beatrich pasirodymas)
16:00 Pusfinalis 2 (pertraukoje – „Betsafe–Šokėjų kovų“ 2 pusfinalis ir Beatrich pasirodymas)
18:30 „Oro karaliaus“ konkursas
Vasario 18 d. (sekmadienis)
11:00 „LKL ateities taurė“: „Žalgiris–2“–„Lietuvos rytas–Perlas“
14:00 Rungtynės dėl 3 vietos (pertraukoje – Monique pasirodymas)
16:15 „Snaiperio“ konkursas
17:30 Finalas (pertraukoje – „Betsafe–Šokėjų kovų“ finalas ir P. Vyšniausko ir V. Grubliausko pasirodymas)
Bilietus į renginį platina bilietai.lt, oficialus turnyro transliuotojas LRT

Vasario 17-18 d. vyksiančio renginio scenarijaus nekeis net Klaipėdos „Neptūno“ pralaimėjimas ketvirtfinalyje.

„Kaip ir anksčiau, taip ir šiemet naudosime tik koncertinį apšvietimą, apšviesta bus tik aikštė, o tribūnos skendės tamsoje – tai suteikia ypatingą aurą“, – sako Kastytis Šliužas, techninis projekto vadovas.

Pasak „Švyturio“ arenos direktoriaus Remigijaus Ambrulaičio, to Klaipėdoje dar nėra buvę.

„Tai labai įdomus ir originalus sprendimas mūsų arenoje, – sakė R. Ambrulaitis. – Nuo 2011-ųjų, kai pastatyta arena, joje profesionalūs sporto klubai nėra žaidę naudojant apšvietimą, kuris įprastai skirtas koncertams.

Bus labai įdomu pačiam pamatyti, pajusti, koks skirtumas nuo įprastų rungtynių. Manau, kad labai didelis gerąja prasme ir tai priduos tam tikro šarmo ir efekto žiūrovams.“

Renginio išvakarėse, vasario 16 d., vyks Andriaus Mamontovo koncertas Panevėžyje ir Marijono Mikutavičiaus – Klaipėdoje.

Muzikinė technika iš šių abiejų koncertų bus naudojama SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyre, kuriame koncertuos Beatrich, Monique, Petras Vyšniauskas su sūnumi Dominyku ir Vytautu Grubliausku.

„Su tokia įranga galima padaryti du koncertus, – sakė K. Šliužas. – Mūsų renginyje neužteks technikos, kuri bus naudojama Marijono koncerte.“

Organizatoriai vėl žada naujovių pristatydami komandas. Ir vėl ypatingas dėmesys bus skiriamas finalo dalyvių pristatymui.

„Naudosime naujovę, kuri Lietuvoje dar nebandyta, – intrigą išlaikė techninis projekto vadovas K. Šliužas. – Visa tai gaminame Lietuvoje, į projektą integruotos kelios tarnybos, įskaitant ir chemikus.“

Klaipėdos laukia šimtmečio sporto renginys, kokio uostamiestyje dar nebuvo.