Klaipėdos „Neptūnas“ pirmas iš „Betsafe–LKL“ komandų grįš į kovas po FIBA pertraukos. Uostamiesčio komanda ketvirtadienį stos į kovą su „Šiaulių“ komanda.

Rengdamasis rungtynėms „Neptūnas“ sužaidė draugiškas rungtynes Palangoje – 86:90 pripažino Krasnojarsko „Jenisey“ pranašumą.

„Neptūnas“ žaidė be dviejų Lietuvos rinktinei atstovaujančių krepšininkų – Edgaro Želionio ir Renaldo Seibučio – bei į JAV išvykusio Jerry Johnsono.

„Į treniruotes buvome pasikvietę jaunuosius dublerių ekipoje rungtyniaujančius žaidėjus – Aidą Einikį, Arūną Mikalauską, Herkų Kumpį ir Džiugą Slavinską, – „Neptūno“ svetainėje internete cituojamas Kazys Maksvytis. – E. Želionis ir R. Seibutis prie mūsų komandos prisijungs tik trečiadienį ryte.“

Nepaisant pralaimėjimo per draugiškas rungtynes, „Neptūno“ treneris liko patenkintas.

„Nors didžiąją rungtynių dalį pirmavome, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje iniciatyvą perėmė ir dvikovą laimėjo Palangoje stovyklaujantys svečiai iš Rusijos. Mums tai buvo gera repeticija ir proga paeksperimentuoti. Buvo svarbu ne tiek rezultatas, kiek įdomu pažiūrėti kaip atrodome be minėtų svarbių žaidėjų – R. Seibučio ir E. Želionio“, – sakė K. Maksvytis.

Per FIBA langą kelioms dienoms iš Lietuvos į gimtąją Ameriką aplankyti artimųjų buvo išvykęs J. Johnsonas.

„Suteikėme jam kelias laisvas dienas. Tai jau buvo planuota gana seniai“, – teigė K. Maksvytis.

„Neptūno“ ir „Šiaulių“ rungtynės „Betsafe–LKL“ čempionate vyks ketvirtadienį, rungtynės tiesiogiai –LKL.LT svetainėje.