Kėdainių „Nevėžio“ direktoriumi tapo verslininkas Vaidotas Avižius. Jis vadovo poste pakeitė Algimantą Ercių – šis iš „Nevėžio“ klubo pasitraukė prieš dvi savaites.

„Krepšinis niekada nebuvo svetimas, – sakė 50-metis kėdainietis V. Avižius. – Esu sportininkas, lengvaatletis, teniso klubo prezidentas. Su „Nevėžio“ komanda seniai palaikau ryšį, prisidėjome prie rėmimo.“

Pasak V. Avižiaus, jis pasiūlymą iš klubo valdybos gavo po to, kai A. Ercius po mažiau nei trijų mėnesių darbo nusprendė pasitraukti iš „Nevėžio“ direktoriaus pareigų.

„Pagalvojau, kad vietinis žmogus – turėtų būti pliusas, – sprendimą prisijungti prie „Nevėžio“ komentavo V. Avižius. – Turiu nemažai pažinčių ir verslo, ir kitame pasaulyje. Dabartiniai tikslai – užbaigti šį sezoną be skolų ir jau dabar pradėti formuoti kitų metų biudžetą, komandą ir trenerių štabą.“

Vienas pirmųjų V. Avižiaus darbų buvo pakviesti trenerio asistentą Darių Dimavičių – jis pakeitė Paulių Juodį. Šis sulaukė kvietimo iš Kinijos ir išvyksta dirbti į Guangdongo „Southern Tigers“ dublerių komandą.

„Džiaugiamės, kad jis gavo pasiūlymą iš Kinijos. Mūsų klubui garbė, kad turėjome tokį trenerį“, – teigė V. Avižius.

Jis tapo trečiu „Nevėžio“ direktoriumi šį sezoną. Prieš A. Erciui prisijungiant prie „Nevėžio“ klubui vadovavo Ingrida Marijošienė, ji „Nevėžyje“ dirba iki šiol.