Šią savaitę Jimmy Barono netekusi Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda sulaukė dar vienos itin nemalonios naujienos. Sostinės ekipa prieš išvyką į Klaipėdą neteko dar vieno labai svarbaus žaidėjo – penkias savaites be krepšinio turės praleisti Arnas Butkevičius.

Šį sezoną iš uostamiesčio į Vilnių persikėlęs A. Butkevičius sausio mėnesį patyrė delnakaulio lūžį ir be krepšinio turėjo praleisti maždaug penkias savaites. Šį kartą reabilitacijos prognozė – identiška, o žaidėjui penktadienį atlikus išsamius tyrimus buvo aptiktas kelio girnelės skilimas.

Jau dabar aišku, kad J. Baronas ir A. Butkevičius praleis visą likusį „Betsafe-LKL“ reguliarųjį sezoną, tačiau yra nemenka tikimybė, kad A. Butkevičius negalės rungtyniauti ir prasidėjus atkrintamosioms varžyboms.

Šį sezoną „Betsafe-LKL“ čempionate A. Butkevičius vid. per rungtynes renka po 7,7 taško, perima po 1,8 kamuolio ir renka 13 naudingumo balų.

Kitas dvejas rungtynes Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos laukia nemenkas iššūkis – dvikovos išvykoje prieš „Neptūno“ bei „Lietkabelio“ komandas netekus dviejų itin svarbių krepšininkų.