Klaipėdos „Neptūno“ šį vakarą laukia antros rungtynės „Betsafe–LKL“ ketvirtfinalio serijoje ir į Pasvalį uostamiesčio komanda išvyko be Jameelo McKay.

Trenerių lūkesčių nepateisinęs 25 metų 206 cm ūgio centras abipusiu susitarimu išsiskyrė su „Neptūnu“.

Kovą į Lietuvą atvykęs J. McKay „Neptūnui“ atstovavo tik per penkerias rungtynes. Vidutiniškai žaisdamas po beveik 14 minučių amerikietis rinkdavo po 2,6 taško ir po 4 atkovotus kamuolius.

Pastarąsias rungtynes J. McKay žaidė lygiai prieš mėnesį.

„Neptūno“ sudėtyje liko 15 krepšininkų. Trys iš jų – Aidas Einikis, Laimonas Chatkevičius ir Džiugas Slavinskas – liko Klaipėdoje ir šį vakarą nežais.

„Neptūnas“ laimėjo pirmas serijos su „Pieno žvaigždėmis“ rungtynes 91:81 ir šį vakarą kovos Pasvalyje.

„Į priekį žengtas tik mažas žingsnelis, – prieš šio vakaro rungtynes sakė „Neptūno“ puolėjas Laimonas Kisielius. – Visi žinome, kad pasvaliečiai, kaip ir dauguma LKL komandų, namuose yra pavojingesni. Mes dabar esame psichologiškai geresnėje situacijoje, nes apgynėme namų tvirtovę ir į Pasvalį vykstame pirmaudami 1:0. Dabar jau ant varžovų pečių gula atsakomybė.“

„Neptūnas“ žais pajėgiausia sudėtimi, „Pieno žvaigždžių“ situacija – gerokai prastesnė. Pasvalio komanda ir vėl versis be aukštaūgių Nikitos Balašovo bei Liso Shoshi, traumą per pirmas ketvirtfinalio rungtynes patyręs Jahenns-Ley Manigat turės riboti laiką aikštėje.

N. Balašovas dėl nugaros traumos nerungtyniauja nuo gegužės 2 d. ir šį sezoną tikriausiai nebežais, L. Shoshi atsinaujino šį sezoną jau patirta nugaros trauma ir Kosovo rinktinės narys nežaidžia nuo balandžio 26 d.

„Pieno žvaigždžių“ rungtynės su „Neptūnu“ – šį vakarą 18 val., jas tiesiogiai bus galima stebėti LKL.LT puslapyje.