Vilniuje nuleista jubiliejinio 25-ojo „Betsafe–LKL“ sezono uždanga. 

Daugiausia prizų atiteko čempionais tapusiems „Žalgirio“ krepšininkams. Finalo serijoje dominavęs Brandonas Daviesas paskelbtas naudingiausiu finalo serijos žaidėju, komandą į viršūnę atvedusį Šarūną Jasikevičių žurnalistai išrinko geriausiu metų treneriu.

2017-2018 m. sezono apdovanojimai
Apdovanojimas Nugalėtojas Kas renka
Geriausias jaunasis (iki 21 m.) žaidėjas Laurynas Birutis LKL
Garbingiausias žaidėjas Renaldas Seibutis Teisėjai
Geriausias užsienietis Kevin Pangos Klubų direktoriai
Labiausiai patobulėjusi organizacija „Šiauliai“ ir „Lietkabelis“ LKL ir klubų direktoriai
Naudingiausias reguliariojo sezono žaidėjas Laurynas Birutis LKL, klubi direktoriai, statistika
Geriausias teisėjas Tomas Jasevičius Teisėjų reitingas
Geriausias treneris Šarūnas Jasikevičius Žurnalistai
Už džentelmeniškumą sporte ir gyvenime Antanas Sireika DELFI skaitytojai
Geriausiai besiginantis žaidėjas Chris Kramer Krepšininkai
Naudingiausias finalo serijos žaidėjas Brandon Davies LKL
Simbolinis penketukas Kevin Pangos
Donatas Sabeckis
Rokas Giedraitis
Edgaras Želionis
Brandon Davies
LKL ir treneriai

Geriausiu sezono užsieniečiu pripažintas Kevinas Pangosas – tokį apdovanojimą jam skyrė LKL klubų direktoriai.

K. Pangosas ir B. Daviesas ant scenos lipo po du kartus – jie įtraukti į simbolinį „Betsafe–LKL“ sezono penketuką, kurį sudarė LKL klubų treneriai ir LKL administracija.

Penketuke taip pat – „Šiaulių“ gynėjas Donatas Sabeckis, Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjas Rokas Giedraitis ir Klaipėdos „Neptūno“ puolėjas Edgaras Želionis.

Sidabro medaliai ir taurė įteikti „Lietuvos ryto“ komandai. Šios ekipos gynėjas Chrisas Krameris pripažintas geriausiai besiginančiu lygos žaidėju – šios kategorijos nugalėtoją rinko patys lygos krepšininkai.

Bronzą pelnę „Neptūno“ krepšininkai atsiėmė ir trečiai vietai skirtą taurę, ją iškėlė Tomas Delininkaitis – jis renginyje pavadavo kapitoną Simą Galdiką, kuris renginyje negalėjo dalyvauti. „Neptūno“ žaidėjas Renaldas Seibutis išrinktas kaip garbingiausias lygos krepšininkas – šioje kategorijoje nugalėtoją rinko lygos teisėjai.

„Šiaulių“ atstovai į namus grįš su gausybe apdovanojimų. Be D. Sabeckio, patekusio į simbolinį penketuką, ant scenos lipo šios komandos aukštaūgis Laurynas Birutis – jis pripažintas ne tik geriausiu reguliariojo sezono žaidėju, bet ir geriausiu jaunuoju (iki 21 d.) krepšininku.

Be to, lyga ir klubų direktoriai išrinko „Šiaulius“ kaip labiausiai patobulėjusią sezono organizaciją, o komandos trenerį Antaną Sireiką DELFI skaitytojai įvardijo kaip džentelmeniškiausią asmenį – treneriui skirta „Volfas Engelman“ skirta nominacija „Už džentelmeniškumą sporte ir gyvenime“.

Per ceremoniją apdovanotas ir Tomas Jasevičius, kuris pripažintas geriausiu „Betsafe–LKL“ sezono teisėju.

„Betsafe–LKL“ sezonas baigėsi „Žalgirio“ pergale 4-1 finale prieš „Lietuvos rytą“, kauniečiai čempionais tapo 20-tą kartą.

Naujasis „Betsafe–LKL“ sezonas prasidės rugsėjį. Liepą per licencijavimo procesą turėtų paaiškėti, kurios komandos kitą sezoną kausis aukščiausiame šalies divizione.

Galerija: „Betsafe–LKL“ apdovanojimai 2018