Lietuvos krepšinio lyga ir LNK kanalų grupė kviečia krepšinio gerbėjus prisidėti išrenkant naujuosius „Betsafe–LKL“ komentatorius ir vedėjus.

Šią vasarą naujų talentų paiešką paskelbusi LKL antradienį pakvies išrinktus kandidatus dalyvauti tiesioginėje transliacijoje ir pademonstruoti savo sugebėjimus komentuojant rungtynes.

Į „Betsafe–LKL“ komentatorių ir vedėjų konkurso atranką kviečiama net 70 kandidatų. Komentatoriai gaus po 60 sekundžių trukmės rungtynių įrašą ir turės pademonstruoti savo komentavimo gabumus, vedėjai bendraus su komisija.

Visa tai vyks tiesioginiame LNK.LT eteryje. Transliacija prasidės 19:00, o jaunuosius talentus vertins keturių asmenų komisija. Ją sudarys „Betsafe–LKL“ komentatoriai Vaidas Čeponis ir Rytis Kazlauskas, LNK žinių tarnybos vadovė Ligita Krisiūnaitė bei LKL komunikacijos direktorius Šarūnas Mazalas.

Komisija atrinks po 10 geriausiųjų vedėjų bei komentatorių kategorijose. Konkurso dalyvių pasirodymus atrankoje savaitę laiko vertinti galės LNK.LT skaitytojai.

Daugiausia visuomenės atstovų bei komisijos narių balsų sulaukę dalyviai (2 komentatoriai, 4 vedėjai) ateinantį sezoną galės išbandyti save komentuodami „Betsafe–LKL“ rungtynes, dirbdami studijos vedėjais rungtynių metu ir kurdami internetinius siužetus.