„Betsafe-LKL“ ir BTV vykdomas vedėjų ir komentatorių atrankos projektas įsibėgėja. Naujų žvaigždžių paieškos žengė į paskutinį etapą, po kurio, susumavus žiūrovų ir komisijos simpatijas, paaiškės, kas artėjančiame krepšinio sezone galės išbandyti savo jėgas televizijos eteryje.

Praėjusį antradienį tiesioginės transliacijos metu komisijai pasirodė net 58 dalyviai, o viso anketas pildė daugiau nei 100 norėjusių tapti naujais eterio veidais. Atranka neišvengė ir kuriozų – vienas iš kviestų dalyvių studijoje, kurioje buvo vykdoma atranka, pasirodė kelios minutės po tiesioginio eterio pabaigos, perlipęs jau užrakintus kiemo vartus. Gavęs komisijos šansą, drąsuolis nepasimetė, pelnė vertintojų simpatijas ir pateko tarp geriausiųjų.

Komisijos ketvertas, kurį sudarė komentatoriai Vaidas Čeponis ir Rytis Kazlauskas, „Betsafe-LKL“ komunikacijos direktorius Šarūnas Mazalas ir LNK žinių vedėjas Aurimas Tamulionis, iš viso atrinko po 10 dalyvių vedėjo ir komentatoriaus kategorijose. 

„Nė vienam neparašiau 10-uko, tačiau, kita vertus, turėjome daug žmonių, kurie geba tobulėti, nori tobulėti ir kuriuos mes galėsime paruošti taip, kad jie tiktų mūsų transliacijoms“, – po atrankos kalbėjo Š. Mazalas. „Esu nuoširdžiai priblokštas. Kai kuriose situacijose tikrai nebūčiau taip išlaviravęs savo liežuvio, kaip tai padarė dalyviai. Buvo tikrai puikių komentatorių ir vedėjų, tikrai buvo smagu“ , – sakė dalyvius vertinęs A. Tamulionis.

Krepšinio sirgaliai portale lnk.lt už jiems labiausiai patikusį dalyvį galės balsuoti iki liepos 27 dienos. Susumavus žiūrovų ir komisijos balsus, paaiškės du vedėjai ir du komentatoriai, kurie, atėjus kitam sezonui, gaus galimybę pasirodyti eteryje.