Nuo 2015 metų liepos mėnesio Prienų – Birštono „Vytauto“ pavadinimą turėjęs krepšinio klubas artėjančiame sezone vadinsis kitaip – oficialiu komandos pavadinimu tapo Prienų „Prienai“.

Tai reiškia, jog 2018 – 2019 metų sezone komanda reprezentuos tik Prienus, bei iš generalinio rėmėjo pozicijos pasitraukus „Vytautui“, komandos pavadinime liko tik miesto pavadinimas. Tiesa, ši įmonė liks tarp klubo rėmėjų.

„Betsafe–LKL“ licenciją prieš kiek daugiau nei savaitę gavusi „Prienų“ komanda kibo į darbus. Artėjančiame sezone komandai vadovaus kiek pakitęs trenerių kolektyvas. Prie klubo vyriausiojo trenerio vairo lieka Virginijus Šeškus, kuriam talkins treneris Romualdas Petronis, o antruoju trenerio asistentu ir toliau bus Marius Leonavičius. Fizinio parengimo trenerio pareigas atliks Aivaras Pranskevičius, o klubo žaidėjų sveikata rūpinsis kineziterapijos genijus Danielis Lima.

„Džiaugiamės, jog komandoje pavyko išsaugoti Prienų krepšinio simboliu tapusį V. Šeškų, – teigė klubo direktorius Adomas Kubilius, – Tikime, kad po neįtikėtinai beprotiško praėjusio sezono treneriui pavyks reabilituotis ir sugrąžinti klubą į pergalių kelią“.

Laikmetis diktuoja pokyčius, dėl to trenerių štabe eilę metų trenerio asistentu dirbusį Mindaugą Arlauską pakeis Romualdas Petronis. „Nelengvas sprendimas priimtas abipusiu sutarimu. Nepaisant to, norime padėkoti Mindaugui Arlauskui už ištikimybę Prienų klubui ir už pasiektas istorines pergales. Tikimės, kad jis ir toliau liks ištikimas mūsų klubui ir padės mums savo neįkainojama patirtimi bei patarimais, – sprendimą komentavo A. Kubilius.