Panevėžio „Lietkabelis“ pergale pradėjo pasirengimą

Autorius: Kklietkabelis.lt
2018-08-24

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas pasiruošimą naujajam sezonui pradėjo lengva pergale, kai mače už uždarų durų 89:50 (21:11, 22:19, 31:7, 15:13) nugalėjo Vilniaus „Perlo“ krepšininkus.

Šeimininkai kontroliavo situaciją nuo pat dvikovos pradžios ir jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą – 21:11. Antrasis ketvirtis vyko apylygiai ir po jo komandas skyrė 13 taškų – 43:30.

„Lietkabeliui“ galutinai palaužti varžovus pavyko po didžiosios pertraukos, kai ketvirtį laimėjo net 24 taškų skirtumu (31:7), o bendras atotrūkis peržengė 30 taškų ribą – 74:37. Per paskutines dešimt minučių abi komandos neforsavo įvykių ir finalinė sirena paskelbė panevėžiečių triumfą 89:50.

„Lietkabeliui“ šioje dvikovoje nepadėjo Ernestas Ežerskis, kuris susižeidė treniruotės metu. Tuo tarpu startiniame penketuke pasirodęs Franas Pilepičius sužaidė vos tris minutes ir po kontakto su varžovu nusileidęs ant žemės patyrė čiurnos traumą. Laimei, kroato trauma nerimta – komandos medikai teigė, kad atakuojantis gynėjas po 2–3 dienų grįš į rikiuotę.

„Lietkabelis“: Michaelas Morrisonas 19 (9/11 dvitaškiai, 6 atk. kam.), Paulius Valinskas 12, Saulius Kulvietis (5 atk. kam.), Simas Jasaitis ir Dominikas Mavra po 10, Tomas Rimša ir Donatas Tarolis po 8, Jamaras Wilsonas 7 (9 rez. perd.), Vytenis Lipkevičius 5.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 18, Domantas Vilys 8, Pijus Rimkus 6.