„Rytas“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė ir su VEF
bcvilniuslt/R.Vyšniauskas nuotr.

Autorius: bcvilnius.lt
2018-09-02

Gausiai sirgalių palaikoma Vilniaus „Ryto“ komanda sekmadienį sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes ir iškovojo antrąją pergalę. Sostinės ekipa po spurto ketvirtame kėlinuke įveikė Rygos VEF 97:80 (25:24, 22:20, 19:20, 31:16).

Šeimininkai „Ryto“ arenoje buvo pasitikti garsiais plojimais, tačiau pirmasis kėlinys klostėsi sunkiai. Vieną po kito tolimus metę svečiai įgijo dviženklį skirtumą, tačiau baigiantis pirmajam kėliniui vilniečiai sugebėjo perversti rezultatą – 25:24. Antrojo ketvirčio pradžioje vilniečiai buvo susikrovę 16 taškų pranašumą, tačiau į didžiąją pertrauką Vilniaus ekipa keliavo pirmaudama trimis.

Trečiame kėlinuke tęsėsi kieta bei atkakli kova, o varžovams ir vėl pradėjo taikliai kristi tolimi metimai. Tiesa, vilniečiai sugebėjo išlaikyti nedidelį pranašumą ir prieš lemiamas 10 minučių pirmavo dviem taškais. Ketvirtame kėlinuke vilniečiai žingsnis po žingsnio perėmė rungtynių iniciatyvą į savo rankas, didino skirtumą bei iškovojo pergalę.

„Rytas“ šiame mače užtikrintai laimėjo atkovotų kamuolių dvikovą (42:24), atliko 23 rezultatyvius perdavimus bei perėmė net 15 kamuolių.

„Kol kas trūksta susikalbėjimo bei gerų sprendimų priėmimo, bet judame į priekį ir pasirodėme geriau nei pirmose rungtynėse – po mačo kalbėjo D.Adomaitis. – Žaidėme greitai, tačiau turime vikriau reaguoti į įvykius aikštėje. Šiandien išbandėme nemažai jaunimo, kuriam tikrai norime suteikti kuo daugiau šansų pasireikšti.“

„Rytas“: E.Bendžius 15 (6 atk. kam.), M.Girdžiūnas 14 (5 rez. perd.), D.J.Seeley 14 (5 rez. perd.), E.Kairys 11, D.Suttonas 10 (6 atk. kam.).

VEF: A.Misters 19, S.Zackas 17.

Kitas rungtynes sostinės krepšininkai žais rugsėjo 6 ir 10 dienomis, tačiau jos bus uždaros sirgaliams. „Rytas“ išbandys jėgas su „Tsmoki“ ir „Dnipro“ klubais.