Turnyrą Kėdainiuose „Lietkabelis“ baigė pergalingai

Autorius: kklietkabelis.lt
2018-09-05

Lengva pergale draugišką turnyrą Kėdainiuose baigė Panevėžio „Lietkabelio“ (2/1) klubas, kuris 73:51 (24:15, 19:17, 12:9, 18:10) sutriuškino Baltarusijos rinktinės pagrindu sudarytą Minsko „Cmoki“ (1/2) ekipą.

Baltarusiai pradėjo susitikimą 4 taškais (4:0), bet tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai jie pirmavo šiame mače. Jau po pirmojo kėlinio „Lietkabelis“ pirmavo 9 taškų skirtumu (24:15), o įpusėjus susitikimui turėjo dviženklį pranašumą – 43:32.

Po didžiosios pertraukos Gintaro Kadžiulio auklėtiniai nemažino apsukų ir vienu metu net pirmavo 29 taškais, bet „Cmoki“ iki finalinės sirenos šiek tiek sumažino deficitą.

„Lietkabelį“ prieš šias rungtynes pasiekė nemaloni naujiena – Franas Pilepičius negalės sportuoti apie 10 dienų. Kroatas smulkią traumą patyrė pirmajame turnyro mače prieš Čerkasų „Mavpy“.

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 13 (17 min., 7 atk. kam.), Paulius Valinskas (2/7 tritaškiai, 5 rez. perd.) ir Mindaugas Kupšas (5 atk. kam.) po 12, Michealas Morrisonas 11 (15 min., 7 atk. kam.), Dominikas Mavra 8 (0/4 tritaškiai, 5 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius (9 atk. kam.) ir Simas Jasaitis po 6.

„Cmoki“: Kirylas Sitnikas ir Vitalijus Liutyčius po 10, Aleksandras Semaniukas ir Andrejus Rahazenka po 5.

Kitas draugiškas rungtynes „Lietkabelis“ žais šeštadienį prieš Utenos „Juventus“.