Girdžiūno karjeros rungtynės atvedė „Neptūną“ į LKL pusfinalį

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-05-04
Klaipėdos „Neptūnas“ tapo pirmuoju šio sezono „Tete-a-Tete Casino LKL“ atkrintamųjų varžybų pusfinalio dalyviu. Mindaugo Girdžiūno vedami klaipėdiečiai namuose 87:69 nugalėjo Utenos „Juventus“ ir seriją laimėjo „sausu“ rezultatu 3:0.

Startas. Itin galingai rungtynes pradėjęs „Neptūnas“ po pirmųjų keturių minučių jau turėjo susikrovęs dviženklį pranašumą (13:3).

Lygybė. Po šalto dušo atsigavę uteniškiai laimėjo atkarpą 10:0 ir švieslentėje atstatė lygybę (13:13).

Atitolo. Ketvirčio pabaigoje vėl sekė aikštės šeimininkų spurtas, po kurio klaipėdiečiai pirmavo 8 taškais – 25:17.

Išsaugojo. Visą antrąjį ketvirtį varžovus pasivyti bandę svečiai liko nieko nepešę – „Neptūnas“ vis rasdavo savo atsaką ir prieš ilgąją pertrauką turėjo tą patį, 8 taškų pranašumą – 45:37.

Banguotas žaidimas. Trečiajame kėlinyje žaidimas vyko atkarpomis – po Mindaugo Girdžiūno tritaškio klaipėdiečiai kiek atitolo (55:43), tačiau tada sekė „Juventus“ spurtas 11:0 (55:54). Antrąją ketvirčio dalį jau sėkmingiau baigė aikštės šeimininkai, prieš lemiamą kėlinį susigrąžinę turėtą pranašumą – 68:56.

Karjeros rekordas. Geriausias karjeros rungtynes LKL sužaidė „Neptūno“ gynėjas M. Girdžiūnas. Lietuvis per 29 minutes pelnė 25 taškus (5/8 dvit., 4/5 trit.).

Susitvarkė. Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas – klaipėdiečiai dar labiau padidino turėtą persvarą ir šventę trečiąją pergalę serijoje pirmieji žengė į atkrintamųjų varžybų pusfinalį – 87:69.

Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 25 tšk., Jerai Grantas (9 atk. kam.) 14 tšk., Danielis Ewingas 13 tšk., Chrisas Loftonas 9 tšk.

Juventus“: Vaidas Čepukaitis 16 tšk., Jamaras Diggsas 14 tšk., Vytautas Šulskis 10 tšk.