Fantastišką tritaškį pataikęs G. Leonavičius išplėšė „Lietkabelio“ pergalę

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-04-30
Neįtikėtiną pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionato ketvirtfinalio pirmajame mače iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas. Kazio Maksvyčio auklėtiniai tik po Gintaro Leonavičiaus tritaškio paskutinę rungtynių sekundę 77:75 parklupdė Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipą.

Netikėta pradžia. Rungtynes kur kas geriau pradėjo „Vytautas“, kuris iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti apie keturias minutes pirmavo dviženkle persvara (9:20).

Atsitiesė. Ketvirčio pabaigoje „Lietkabelis“ surengė atkarpą 12:6, tačiau po pirmųjų dešimties minučių vis dar priekyje buvo svečiai – 21:26.

Atitolo. Antrojo kėlinio pirmoje pusėje vėl geriau žaidė prieniškiai, vėl susigrąžinę dviženklį pranašumą (28:39).

Priartėjo. Antrajame kėlinyje pasikartojo pirmojo ketvirčio scenarijus – „Lietkabelis“ vėl sumažino turėtą deficitą ir prieš ilgąją pertrauką atsilikinėjo tik trimis taškais – 40:43.

Kova. Po ilgosios pertraukos aikštėje virė tikra kova – komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o prieš lemiamą ketvirtį niekas nebuvo aišku – 55:61.

Emocijos. Trečiajame kėlinyje techninėmis pražangomis buvo nubausti abiejų komandų strategai – tiek Kazys Maksvytis, tiek Virginijus Šeškus.

Intriga. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 19 sekundžių Kšištofas Lavrinovičius pataikė dvitaškį ir persvėrė rezultatą savo naudai (74:72). Kitoje atakoje Tomas Delininkaitis antru bandymu smeigė tritaškį ir aikštės šeimininkams paliko vos 2,4 sekundės (74:75). Lemiamoje atakoje fantastišką tritaškį su sirena pataikė Gintaras Leonavičius ir atnešė „Lietkabeliui“ pergalę – 77:75.

Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius (11 atk. kam.) 18 tšk., Donatas Tarolis 16 tšk., Benas Madgenas 12 tšk., Gintaras Leonavičius 10 tšk., Lorenzo Williamsas (8 atk. kam.) 8 tšk.

Vytautas“: Vytenis Lipkevičius 23 tšk., Regimantas Miniotas (8 atk. kam.) 16 tšk., Tomas Delininkaitis ir Artūras Valeika 13 tšk., Vytenis Čižauskas 10 tšk.