Antroje mačo dalyje susiėmęs „Lietuvos rytas“ įveikė „Pieno žvaigždes“

Autorius: M.Kerikas
2017-04-26
„Tete-a-Tete Casino – LKL” čempionate 26-ąją pergalę iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 88:79 (26:24, 15:18, 29:22, 18:15) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubą.

Rungtynių startas. Susitikimą abi komandos pradėjo rezultatyviai bei sužaidus 2 minutes švieslentė rodė lygybę (6:6). Įpusėjus ketvirčiui minimaliu skirtumu priekyje buvo „Pieno žvaigždės“ (12:11), tačiau po pirmų 10 žaidimo minučių pirmavo jau sostinės komanda – 26:24.

Baronas. Puikiai rungtynes pradėjo „Lietuvos ryto“ legionierius Jimmy Baronas, kuris per pirmą kėlinį spėjo pelnyti 10 taškų.

Kova. Antrame kėlinyje tiek pasvaliečių, tiek vilniečių didžiausias pranašumas buvo 5 taškai, o ketvirčiui pasibaigus nežymiai pirmavo „Pieno žvaigždės“ – 42:41.

Svarstyklės. Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje dažniau priekyje buvo aikštelės šeimininkai, tačiau sužaidus pusę laiko šiame ketvirtyje į priekį išsiveržė „Lietuvos rytas“, kuris po 30 žaidimo minučių galėjo džiaugtis trapia persvara – 70:64.

7-0. Tokiu rezultatu ketvirto kėlinio 5 minučių atkarpą laimėjo „Lietuvos rytas“, kuris įgijo 13 taškų pranašumą (77:64).

Finišas. Likus žaisti jau tik 2 minutes vilniečiai vis dar pirmavo dviženkle persvara (86:75), o prasidėjus paskutinei minutei rezultatas buvo (86:79). „Pieno žvaigždės“ pasivyti varžovų jau nesugebėjo ir aidinti sirena skelbė „Lietuvos ryto“ pergalę – 88:79.

Pieno žvaigždės“: Derrickas Low 19 tšk, Evaldas Žabas 18 tšk, Karolis Babkauskas 11 tšk, Nikita Balashovas 10 tšk.

Lietuvos rytas“: Jimmy Baronas 21 tšk, Clevinas Hannah 17 tšk, Rokas Giedraitis 13 tšk, Artūras Gudaitis 11 tšk, Drew Gordonas 10 tšk.