„Lietkabelis“ neturėjo vargo su „Pieno žvaigždėmis“

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-04-23
Triuškinamą pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa. Panevėžiečiai savo žiūrovų akivaizdoje 90:59 pervažiavo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą.

Dvigubai. Jau nuo pat pirmojo kėlinio į priekį šovė aikštės šeimininkai, kurie po pirmųjų dešimties minučių pirmavo dvigubai – 26:13.

Kontrastas. Antrajame kėlinyje vaizdas apsivertė aukštyn kojomis – jį 21:14 laimėjo „Pieno žvaigždės“, tačiau prieš ilgąją pertrauką vis dar priekyje buvo „Lietkabelis“ – 40:34.

Atitolo. Po ilgosios pertraukos į priekį vėl šovė panevėžiečiai – aikštės šeimininkai laimėjo trečiąjį kėlinį 13-os taškų persvara (23:10) ir lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas – 63:44.

Formalumas. Ketvirtasis kėlinys klausimų apie nugalėtoją nekėlė – „Lietkabelis“ dar labiau padidino atotrūkį ir šventė triuškinamą pergalę – 90:59.

Komandinis žaidimas. „Lietkabelio“ gretose net 5 žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių.

Liekabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 18 tšk., Žygimantas Janavičius 13 tšk., Darjušas Lavrinovičius 11 tšk.,  Gintaras Leonavičius ir Simas Galdikas po 10 tšk., Benas Madgenas 9 tšk.

Pieno žvaigždės“: Steponas Babrauskas 10 tšk., Nikita Balašovas ir Evaldas Žabas po 9 tšk., Egidijus Dimša ir Osvaldas Olisevičius po 8 tšk.