Rezultatyviose rungtynėse „Vytautas“ palaužė „Šiaulius“

Autorius: M.Kerikas
2017-04-23

„Tete-a-Tete Casino – LKL” čempionate 18-ąją pergalę iškovojo Prienų-Birštono „Vytautas“. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 100:94 (26:20, 28:27, 29:24, 17:23) palaužė „Šiaulių“ klubą.

Rungtynių startas. Susitikimą komandos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis bei sužaidus 3 minutes švieslentėje degė lygybė (4:4). Kėliniui įpusėjus nežymią persvarą turėjo „Vytauto“ krepšininkai (14:10), o po pirmo ketvirčio šiauliečiai ir toliau buvo priversti vytis varžovus – 20:26.

12:0. Tokiu rezultatu antrojo kėlinio 4 minučių atkarpą laimėjo Prienų-Birštono „Vytautas“, kuris įgijo rekordinį pranašumą (38:20). Po 20 žaidimo minučių „Vytautas“ pirmavo jau tik – 54:47.

Be poilsio. „Šiaulių“ komandos marškinėlius vilkintis Lukas Aukštikalnis per pirmus du kėlinius taip ir nebuvo prisėdęs ant atsarginių žaidėjų suolelio. Visas 20 minučių rungtyniavęs lietuvis pasižymėjo 10-čia taškų.

Kontrolė. Trečiame kėlinyje „Vytautas“ neleido šiauliečiams priartėti arčiau nei per 8 taškus, o po 30 žaidimo minučių Virginijaus Šeškaus kariauna toliau buvo priekyje – 83:71.

Intriga. Ketvirtame kėlinyje sužaidus 4 minutes rezultatas jau buvo lygus (88:88), bet sužaidus pusę laiko „Vytautas“ vėl galėjo kiek lengviau atsikvėpti (93:88). Vis tik, likus žaisti mažiau nei 3 minutes „Šiauliai“ išsiveržė į priekį (94:93). Prasidėjus paskutinei minutei vėl pirmavo „Vytautas“ (97:94), o likus tik 20 sekundžių rezultatas buvo (98:94). Kitoje atakoje šiauliečiai suklydo ir baudas realizavęs „Vytautas“ iškovojo pergalę – 100:94.

Šiauliai“: Martynas Echodas 25 tšk, Donatas Sabeckis 20 tšk, Vladyslavas Koreniukas 14 tšk, Tomas Lekūnas 11 tšk, Lukas Aukštikalnis 10 tšk.

Vytautas“: Artūras Valeika 22 tšk, Tomas Delininkaitis 18 tšk, Vytenis Čižauskas 16 tšk, Vytenis Lipkevičius ir Regimantas Miniotas po 12 tšk, Darius Gvezdauskas 10 tšk.