„Žalgiris“ išvykoje neturėjo problemų su „Šiauliais“

Autorius: Ž. Vingelis
2017-04-20

Trisdešimt pirmąją pergalę „Tete-a-Tete Casino – LKL” čempionate iškovojo Kauno „Žalgiris“. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 71:93 (18:28, 13:27, 24:25, 16:13) gana lengvai įveikė Šiaulių „Šiaulius“, kurie tai buvo jau dvidešimt aštuntoji nesėkmė sezone.

Startas. Nors mačą taikliu tolimu metimu pradėjo „Šiauliai“ (3:0), tačiau jau po keleto akimirkų „Žalgiris“ išlygino rezultatą (5:5). Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė vos vienas taškas (8:9). Visgi, tada jau kauniečiai atsakė spurtu 15:3 ir susikrovė trylikos taškų pranašumą (11:24). Po pirmojo kėlinio komandas skyrė dešimt taškų (18:28).

Nutolo. Prasidėjus antrajam ketvirčiui „Žalgiris“ surengė dar vieną spurtą ir susikrovė jau 20 taškų persvarą (20:40). Prieš ilgąją pertrauką „Šiauliai“ turėjo 24 taškų deficitą (31:55).

Atsarginiai. Per pirmuosius du kėlinius „Žalgirio“ atsarginiai žaidėjai pelnė beveik pusę visų komandos taškų – 23 iš 55 taškų. „Šiaulių“ atsarginiai žaidėjai surinko vos 4 taškus.

Po klaidų. Pirmojoje rungtynių dalyje pasinaudodami šiauliečių klaidomis „Žalgirio“ krepšininkai pelnė net 14 taškų.

Dvitaškiai. „Žalgiris“ per pirmąsias dvidešimt minučių iš dviejų taškų zonos atakavo net 76% taiklumu (16/21).

Nutolo. Kauniečiai nemažino apsukų ir trečiajame kėlinyje – dar prieš įpusėjant ketvirčiui skirtumas peržengė jau 30 taškų ribą (39:70). Prieš paskutines dešimt minučių komandas skyrė 25 taškai (55:80).

Formalumas. Paskutinis mačo kėlinys tebuvo formalumas – įpusėjus jam „Žalgiris“ turėjo 24 taškų pranašumą (63:87). Per likusias minutes laikinosios sostinės krepšininkai išsaugojo solidžią persvarą ir šventė pergalę (71:93).

„Šiauliai“: T. Lekūnas (8 atk. kam.) 14 tšk., D. Sabeckis (7 rez. perd.) ir V. Koreniukas po 12 tšk., M. Echodas 11 tšk., L. Aukštikalnis 10 tšk.

„Žalgiris“: E. Ulanovas 14 tšk., A. Kavaliauskas 10 tšk., K. Panogas, B. Motumas ir A. Milaknis po 9 tšk., R. Seibutis ir G. Masiulis po 8 tšk.