Galingai žaidęs „Neptūnas“ išvykoje palaužė „Pieno žvaigždes“

Autorius: M. Kerikas
2017-04-20

„Tete-a-Tete Casino – LKL” čempionate 19-ąją pergalę iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 93:81 (27:16, 30:25, 21:22, 15:18) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Uraganinis startas. Susitikimą tiesiog fantastiškai pradėjo „Neptūno“ krepšininkai, kurie sužaidus vos 3 minutes sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą (13:3), o dar po minutės klaipėdiečiai pirmavo net (17:3). Vis tik, po labai prastos pradžios „Pieno žvaigždės“ sugebėjo atsitiesti bei po spurto 11:0 „Neptūnui“ liko tik 3 taškų persvara (17:14). Po pirmo kėlinio Klaipėdos komanda vėl pirmavo dviženkliu skirtumu – 27:16.

Kontrolė. „Neptūnas“ viso antrojo kėlinio metu išlaikė dviženklį pranašumą ir po 20 žaidimo minučių užtikrintai kontroliavo situaciją – 57:41.

Techninė. Iki ilgosios pertraukos likus žaisti 2 minutes bei Pasvalio ekipai atsiliekant (35:50) techninę pražangą užsidirbo „Pieno žvaigždžių“ vyriausiasis treneris Ramūnas Cvirka. Tuo pasinaudoję uostamiesčio krepšininkai pirmą kartą atitrūko 20 taškų skirtumu (55:35).

Iš toli. Pirmoje rungtynių dalyje klaipėdiečiams puikiai sekėsi išnaudoti savo toliašaudę artileriją. „Neptūnas“ pataikė 9 tritaškius iš 18 (50 % taiklumas), kuomet aikštelės šeimininkai realizavo tik 4, bet ir metė tik 9 kartus (44 % taiklumas).

Užtikrintai. Trečiame kėlinyje Klaipėdos komanda ne kartą turėjo 20 taškų pranašumą, o daugiausiai ką pavyko padaryti pasvaliečiams, tai priartėti iki 13 taškų žymos. Po trijų ketvirčių švieslentėje degė 15 taškų „Neptūno“ persvara –78:63.

Finišas. Ketvirtame kėlinyje sužaidus pusę laiko klaipėdiečiai pirmavo (80:67). Per likusį laiką „Pieno žvaigždės“ savo deficito iki vienženklio nesumažino bei aidinti sirena skelbė Klaipėdos „Neptūno“ pergalę – 93:81.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius ir Andryjus Agafonovas po 15 tšk, Evaldas Žabas 14 tšk, Steponas Babrauskas 11 tšk, Derrickas Low ir Egidijus Dimša po 9 tšk.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 19 tšk, Mindaugas Kačinas 16 tšk, Vytatuas Šarakauskas ir Mindaugas Girdžiūnas po 11 tšk, Christopheris Loftonas ir Arnas Butkevičius po 10 tšk.