Nerezultatyviose rungtynėse „Dzūkija“ nugalėjo „Šiaulius“

Autorius: M.Kerikas
2017-04-17
„Tete-a-Tete Casino – LKL” čempionate 9-ąją pergalę iškovojo Alytaus „Dzūkija“. Ji namuose nesunkiai 69:51 (16:9, 20:9, 15:19, 18:14) įveikė „Šiaulių“ klubą.

Rungtynių startas: Susitikimą sėkmingiau pradėjo „Dzūkija“ (5:0), bet sužaidus pusę kėlinio laiko rezultatas jau buvo lygus (5:5). Vis tik, po pirmų 10 žaidimo minučių alytiškiai sugebėjo būti priekyje – 16:9.

Be poilsio: Pirmame kėlinyje „Dzūkijos“ krepšininkas Julius Kazakauskas neturėjo progos prisėsti ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Pabėgo: Antrame ketvirtyje sužaidus vos 20 sekundžių Alytaus komanda pirmą kartą šiose rungtynėse atitrūko dviženkliu skirtumu (19:9), o netrukus pirmavo (21:9). Kėliniui beveik įpusėjus „Šiaulių“ deficitas jau buvo net 19 taškų (11:30), o po dviejų kėlinių „Dzūkija“ buvo priekyje rezultatu – 36:18.

9: Po tiek taškų pirmame ir antrame kėlinyje sukrapštė „Šiaulių“ komanda, taip iš viso per 20 žaidimo minučių surinkdami vos 18.

Kontrolė: Trečiame kėlinyje „Dzūkija“ arčiau nei 14 taškų skirtumu varžovų prie savęs prisileidę nebuvo ir po 30 žaidimo minučių toliau užtikrintai pirmavo – 51:37.

Finišas: Ketvirtame kėlinyje sužaidus pusę laiko alytiškiai vis dar turėjo dviženklę persvarą (56:43). Per likusį laiką „Dzūkija“ dar labiau atitolo bei likus žaisti jau tik 2 minutes komandas skyrė 20 taškų (67:47). „Dzūkija“ iškovojo pergalę rezultatu – 69:51.

Dzūkija“: Jamesas Gavinas ir Alejandro Hernandezas po 14 tšk, Karolis Guščikas 11 tšk, Gediminas Navickas 9 tšk, Anatolyjus Kashirovas 8 tšk.

Šiauliai“: Donatas Sabeckis 14 tšk, Tomas Lekūnas 13 tšk, Martynas Echodas 8 tšk.