Po šalto dušo atsigavęs „Žalgiris“ parklupdė „Lietkabelį“

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-04-17
Kauno „Žalgiris“ išlygino šio „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionato sezono tarpusavio pergalių santykį su Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa. Kauniečiai namuose 84:62 nesunkiai susitvarkė su Kazio Maksvyčio auklėtiniais.

Šaltas dušas. Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Lietkabelis“, kuris po pirmųjų dviejų minučių pirmavo sausu rezultatu (0:7).

Dviženklis. Situacija aikštelėje nesikeitė ir toliau – panevėžiečiai pratęsė savo spurtą ir pirmą kartą rungtynėse įgavo dviženklį pranašumą (8:18).

Sugrįžo. Pirmojo kėlinio pabaigoje sekė jau „Žalgirio“ atkarpa 11:0, po kurios kauniečiai išsiveržė į priekį – 19:18.

Perlaužė. Antrajame kėlinyje žaidimas pakrypo aikštės šeimininkams palankia linkme – žalgiriečiai buvo susikrovę 9 taškų pranašumą (38:29), o prieš ilgąją pertrauką pirmavo – 38:31.

Dviženklis #2. Renaldas Seibutis įmetė dvitaškį ir trečiojo kėlinio pradžioje dviženklę persvarą įgavo „Žalgiris“ (46:36).

Nesportinė. Trečiojo kėlinio antroje pusėje nesportine pražanga buvo nubaustas žalgirietis Paulius Valinskas. Prie baudų metimo linijos stojęs Donatas Tarolis realizavo vos vieną metimą (52:42).

Atitolo. Ketvirčio pabaigoje kauniečiai dar kiek padidino atotrūkį nuo savo varžovų ir prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo – 61:47.

Pergalė. Ketvirtajame kėlinyje nugalėtojas klausimų nekėlė – „Žalgirio“ penkete žaidė net komandos jaunimas ir kauniečiai šventė pergalę – 84:62.

Žalgiris“: Antanas Kavaliauskas 15 tšk., Brockas Motumas 12 tšk., Edgaras Ulanovas 11 tšk., Gytis Masiulis 9 tšk., Paulius Jankūnas ir Artūras Milaknis po 8 tšk.

Lietkabelis“: Benas Madgenas 18 tšk., Donatas Tarolis ir Lorenzo Williamsas po 10 tšk.