Jaunimo vedamas „Žalgiris“ susitvarkė su „Vytautu“

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-04-12
Dominavimą „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate pratęsė Kauno „Žalgirio“ klubas. Jaunimo vedami kauniečiai net 25 taškų skirtumu 84:59 susitvarkė su Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda.

Užtikrintai. Jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių į priekį šovę žalgiriečiai greitai įgavo dviženklį pranašumą (12:2). Sėkmingą žaidimą „Žalgiris“ pratęsė ir antroje ketvirčio pusėje, po kurios pirmavo 15-os taškų pranašumu – 28:13.

Dominavimas. Antrajame kėlinyje kauniečiai toliau demonstravo totalinį krepšinį – laimėjo ketvirtį net 18-os taškų persvara ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo triuškinamu skirtumu – 55:22.

Dvitaškiai. Pirmoje rungtynių dalyje „Žalgiris“ tiesiog fantastiškai metė dvitaškius metimus. Kauniečiai pataikė net 18 dvitaškių iš 22 bandymų (81 proc. taiklumas). Tuo tarpu „Vytautas“ galėjo pasigirti beveik dvigubai mažesniu taiklumu – 6/14 dvit. (42 proc.).

Komandinis žaidimas. Per pirmuosius du kėlinius kauniečiai puikiai dalinosi kamuoliu – aikštės šeimininkai atliko net 18 rezultatyvių perdavimų, iš kurių po 7 priklausė Kevinui Pangosui ir Lukui Lekavičiui.

Atsipalaidavo. Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ kiek atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję svečiai laimėjo trečiąjį kėlinį 20:15, tačiau vis tiek kauniečiai pirmavo labiau nei užtikrintai – 70:42.

Formalumas. Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas – nors aikštės šeimininkai pralaimėjo ir jį (14:17), tačiau nugalėjo varžovus 25 taškų persvara – 84:59.

Žalgiris“: Artūras Milaknis 13 tšk., Paulius Valinskas 11 tšk., Renaldas Seibutis ir Isaiah Hartensteinas po 10 tšk., Gytis Masiulis 8 tšk.

Vytautas“: Regimantas Miniotas 20 tšk., Artūras Valeika 14 tšk., Tomas Delininkaitis 10 tšk.