„Lietuvos rytas“ tik mačo pabaigoje išsigelbėjo prieš „Pieno žvaigždes“

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-03-19
Pastaruoju metu prastą žaidimą demonstruojantis Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas iškovojo pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate. Vilniečiai namuose tik po įtemptos kovos 93:86 įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą.

Šaltas dušas. Mačą sėkmingiau pradėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa, kuri po trijų su puse minučių pirmavo (2:8).

Atsitiesė. Visgi aikštės šeimininkai kiek atsitiesė, tačiau po pirmojo kėlinio vis dar priekyje buvo pasvaliečiai – 20:21.

Barono benefisas. „Lietuvos ryto“ legionierius antrajame kėlinyje pelnė net 10 taškų iš eilės ir vilniečiai įgavo rekordinį pranašumą (38:31).

Nepabėgo. Visus aikštelės šeimininkų bandymus atitrūkti svečiai vertė niekais, o po pirmosios rungtynių dalies „Lietuvos rytas“ pirmavo vos 4 taškais – 46:42.

Svarstyklės. Po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ bandė kiek atitolti (54:46), tačiau tada „Pieno žvaigždės“ greitai ištirpdė turėtą deficitą ir net persvėrė rezultatą savo naudai (56:57).

Intriga. Trečiąjį kėlinį sėkmingiau baigė svečiai, kurie prieš lemiamą ketvirtį turėjo 2 taškų pranašumą – 60:62.

Atitolo. Ketvirtojo kėlinio viduryje „Pieno žvaigždės“ pelnė 6 taškus iš eilės ir atitolo saugesniu atstumu (73:81).

Išsigelbėjo. Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidęs „Lietuvos rytas“ laimėjo atkarpą net 20:5 ir iškovojo svarbią pergalę čempionate – 93:86.

Lietuvos rytas“: Jimmy Baronas 27 tšk., Anthony Fisheris 23 tšk., Drew Gordonas (9 atk. kam.) 16 tšk., Artūras Gudaitis 12 tšk.

Pieno žvaigždės“: Derrickas Low 19 tšk., Steponas Babrauskas (9 atk. kam.) 15 tšk., Andrejus Agafonovas 14 tšk., Osvaldas Olisevičius ir Nikita Balašovas po 9 tšk., Evaldas Žabas 8 tšk.