Ketvirtajame kėlinyje kapituliavę „Šiauliai“ nusileido „Dzūkijai“

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-01-07
Vos du taškus per pusę ketvirtojo kėlinio pelnę „Šiauliai“ patyrė šešioliktąjį pralaimėjimą „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate. Šiauliečiai Alytuje 64:94 nusileido (21:22, 23:21, 10:19, 10:32) „Dzūkijos“ krepšininkams.

Lygi kova. Pirmajame rungtynių kėlinyje virė kieta, lygių varžovų dvikova, o ketvirtį dvitaškiu su sirena baigusi „Dzūkija“ pirmavo minimaliu skirtumu – 22:21.

Kova #2. Antrajame ketvirtyje žaidimas nė kiek nepasikeitė – pirmaujanti komanda keitėsi net 5 kartus, tačiau šį kartą pirmaujančiųjų vaidmenyje buvo „Šiauliai“ – 43:44.

Lyderiai. Abi komandos pirmoje rungtynių dalyje turėjo po išsiskiriantį žaidėją. „Dzūkijos“ komandoje tai buvo 12 taškų pelnęs Paulius Morkeliūnas. Tuo tarpų „Šiaulių“ gretose išsiskyrė 11 taškų surinkęs Donatas Sabeckis.

Atkovoti kamuoliai. Per pirmuosius du kėlinius Alytiškiai tiesiog dominavo po krepšiu – „Dzūkijos“ krepšininkai buvo atkovoję 22 kamuolius, kai svečiai sugriebė vos 10 atšokusių kamuolių.

Pabėgo. Po ilgosios pertraukos žaidimas ir toliau buvo apylygis, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje atkarpą 9:0 surengę aišktės šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį kiek atitolo – 62:54.

Sausra. Ketvirtajame kėlinyje „Šiauliai“ visiškai kapituliavo – per penkias ketvirčio minutes svečiai pelnė vos 2 taškus, o tuo pasinaudoję alytiškiai susikrovė triuškinamą pranašumą (80:56).

30. Skirtumas tarp komandų ir toliau augo – dar labiau pabėgusi „Dzūkija“ šventė triuškinamą pergalę – 94:64.

Dzūkija“: Jamesas Gavinas 16 tšk., Julius Kazakauskas 13 tšk., Paulius Morkeliūnas 12 tšk., Karolis Guščikas ir Osvaldas Mačernis po 11 tšk., Paulius Danisevičius 10 tšk., Anatolijus Kaširovas 9 tšk., Gediminas Navickas 8 tšk.

Šiauliai“: Donatas Sabeckis 13 tšk., Darius Gvezdauskas 10 tšk., Tomas Lekūnas 9 tšk., Arvydas Čepulis ir Devinas Pattersonas po 8 tšk.