Gailiaus tritaškis paskutinę sekundę atnešė pergalę „Lietuvos rytui“

Autorius: E.Kirvelaitis
2016-12-30
[lkl_gallery id="95493"]

Clevinas Hannah likus 1,3 sekundės sėkmingai perdavė kamuolį per visą aikštelę Deividui Gailiui, o pastarasis smeigė tritaškį ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ po permainingos kovos 78:75 (17:18, 22:17, 11:21, 28:19) įveikė Klaipėdos „Neptūno“ klubą.

Apdovanojimas. Bendrovės „Volfas Engelman" ir Lietuvos krepšinio lygos įsteigtas apdovanojimas „Už džentelmeniškumą sporte ir gyvenime" įteiktas ilgamečiui Lietuvos rinktinės ir „Lietuvos ryto" masažuotuojui Juozui Petkevičiui. Žiūrovai Lietuvos krepšinio simbolį pasitiko plodami atsistoję.

Nerezultatyvi pradžia. Nerezultatyviai rungtynes pradėję klaipėdiečiai po pirmųjų penkių minučių buvo pelnę vos 6 taškus (11:6).

Persvėrė. Pirmojo kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę klaipėdiečiai po pirmųjų dešimties minučių pirmavo minimalia persvara – 17:18.

Svarstyklės. Antrajame kėlinyje atsitiesęs „Lietuvos rytas“ išsiveržė į priekį (26:21), tačiau „Neptūnas“ surengė atkarpą 9:0 ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai (26:30).

Svarstyklės #2. Vilniečiai spurtavo 13:3 ir kiek atitolo (39:33), o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 4 taškai – 39:35.

Perlaužė. Trečiojo kėlinio pradžioje „Lietuvos rytas“ dar buvo priekyje (42:39), tačiau tuomet „Neptūnas“ vėl atsitiesė ir išlaikė persvarą iki pat ketvirtojo kėlinio – 50:56.

Dūris. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 1,3 sekundės rezultatas buvo lygus (75:75). Visgi tuomet Clevinas Hannah per visą aikštelę atliko perdavimą Deividui Gailiui, o pastarasis smeigė tolimą metimą su sirena ir „Lietuvos rytas“ šventė pergalę – 78:75.

Dvigubi dubliai. Dvigubus dublius atliko abiejų komandų aukštaūgiai. Drew Gordonas pelnė 11 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, o Jerai Grantas surinko 12 taškų ir sugriebė 13 atšokusių kamuolių.

Nusimušęs taikiklis. „Lietuvos ryto“ lyderis Davidas Loganas pataikė vos 3 metimus iš 13, tačiau vis tiek surinko 13 taškų.

Lietuvos rytas“: Deividas Gailius 14 tšk., Davidas Loganas (8 rez. perd.) ir Julius Jucikas po 13 tšk., Drew Gordonas (12 atk. kam.) 11 tšk., Anthony Fisheris 8 tšk.

Neptūnas“: Jerai Grantas (13 atk. kam.) 12 tšk., Mindaugas Girdžiūnas 11 tšk., Jimmy Baronas ir Omari Johnsonas po 10 tšk., Vytautas Šarakauskas 9 tšk., Martynas Mažeika 8 tšk., Larry Drew (11 rez. perd.) 7 tšk.