„Lietuvos rytas“ namuose lengvai susitvarkė su „Juventus“

Autorius: E.Kirvelaitis
2016-12-10
Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa iškovojo vienuoliktąją pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate. Vilniečiai savo žiūrovų akivaizdoje ganėtinai lengvai 98:81 susitvarkė su Utenos „Juventus“ komanda.

Amerikietiškieji kalneliai. Rungtynes geriau pradėjo „Lietuvos rytas“ (8:2), tačiau „Juventus“ greitai rezultatą išlygino (12:12).

Rezultatyvus kėlinys. Rezultatyviai kėlinį baigę vilniečiai po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje – 29:24.

Spurtas. Antrojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai surengė spurtą 11:2 ir kiek atitolo nuo savo varžovų (40:26).

17. Rokas Giedraitis įspūdingu dėjimu per Ovidijų Galdiką skirtumą padidino iki rekordinio (49:32).

Pusšimtis. Virš 50 taškų per pirmąją rungtynių dalį pelnęs „Lietuvos rytas“ prieš ilgąją pertrauką pirmavo – 51:38.

Snaiperis. „Juventus“ ekipos gynėjas Gytis Sirutavičius per pirmuosius du kėlinius pataikė net 5 tolimus metimus iš 8 bandymų, iš viso pelnydamas 17 taškų.

Atitolo. Trečiajame kėlinyje vilniečiai padidino skirtumą iki 20-ies (71:51), o prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 15-a taškų – 74:59.

Dvigubas dublis. „Lietuvos ryto“ puolėjas Drew Gordonas spėjo surinkti dvigubą dublį (10 tšk. ir 10 atk. kam.) vien per pirmuosius tris kėlinius.

Snaiperis #2. Tritaškiais taip pat prapliupo ir „Lietuvos ryto“ naujokas Joshas Akognonas. Gynėjas taip pat pataikė 5 tritaškius iš 8.

Dvigubas dublis #2. Dvigubą dublį taip pat surinko ir „Juventus“ gynėjas Jamaras Diggsas. Amerikietis pelnė 21 tašką ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Formalumas. Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir įtikinamą pergalę šventė „Lietuvos rytas“ – 98:81.

Lietuvos rytas“: Joshas Akognonas (5/8 trit.) 21 tšk., Artūras Gudaitis (8 atk. kam.) 20 tšk., Anthony Fisheris 12 tšk., Deividas Gailius 11 tšk., Drew Gordonas (12 atk. kam.) 10 tšk.

Juventus“: Jamaras Diggsas (11 rez. perd.) 21 tšk., Vytautas Šulskis 18 tšk., Gytis Sirutavičius 17 tšk.