„Šiauliai“ namuose neturėjo vilčių prieš „Lietuvos rytą“

Autorius: Ž. Vingelis
2016-12-04
„Tete-A-Tete Casino – LKL“ pirmenybėse Vilniaus „Lietuvos ryto“ auklėtiniai iškovojo dešimtąją pergalę sezone. Tomo Pačėso kariauna išvykoje 60:104 (5:30, 21:25, 13:17, 21:32) nušlavė Šiaulių „Šiaulius“, kuriems tai buvo jau dvyliktoji nesėkmė.

Dominavimas. Jau nuo pat pirmųjų minučių sostinės krepšininkai pradėjo demonstruoti savo raumenis – finalinė kėlinio sirena fiksavo net 25 taškų „Lietuvos ryto“ persvarą (5:30).

Nutolo. Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes iki ilgosios pertraukos vilniečių pranašumas darėsi nepadorus – skirtumas pasiekė rekordinę 32 taškų ribą (20:52). Po dviejų kėlinių „Šiauliai“ turėjo 29 taškų deficitą (26:55).

Atkovoti kamuoliai. Pirmojoje rungtynių pusėje „Lietuvos rytas“ dominavo po krepšiu – atkovojo 9 kamuoliais daugiau nei šiauliečiai (25 atk. kam. prieš 16).

Taškai po klaidų. Sostinės krepšininkai itin gerai išnaudodavo progas po „Šiaulių“ ekipos klaidų – tuo pasinaudodami vilniečiai pelnė 13 taškų.

Atsarginiai. „Lietuvos ryto“ komandos atsarginiai žaidėjai pelnė net 14 taškų daugiau nei šiauliečių (16 tšk. prieš 2).

Formalumas. Antroji rungtynių dalis iš esmės tebuvo formalumas – po trijų kėlinių vilniečiai turėjo 33 taškų persvarą (39:72). Paskutiniame ketvirtyje niekas iš esmės nepasikeitė ir pergalę šventė „Lietuvos rytas“ (60:104).

„Šiauliai“: M. Jucikas (9 atk. kam.) 18, M. Bowmanas 17, D. Gvezdauskas 10, D. Pattersonas 7.

„Lietuvos rytas“: J. Akognonas 23, D. Gailius 18, R. Broadusas 15, A. Fisheris (7 rez. perd.) 12, R. Giedraitis 11.