Tritaškių šou surengęs „Žalgiris“ patiesė „Lietuvos rytą“ (foto,video)

Autorius: E.Kirvelaitis
2016-11-27
[lkl_gallery id="94128"]

Antrasis šio sezono „Tete-a-Tete Casino LKL“ amžinųjų priešininkų mūšis baigėsi Kauno „Žalgirio“ pergale. Sezono tritaškių rekordą pakartoję kauniečiai savo žiūrovų akivaizdoje 84:68 nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubą.

Apdovanojimas. Dar prieš rungtynes buvo apdovanotas „Žalgirio“ vidurio puolėjas Robertas Javtokas. 36 metų aukštaūgis gavo apdovanojimą už džentelmeniškumą sporte ir gyvenime.

Sausra. Rungtynes kauniečiai pradėjo spurtu 8:0, o pirmuosius taškus „Lietuvos rytas“ pelnė praėjus beveik penkioms minutėms pirmajame kėlinyje.

Sustojo. Puolime kiek sustojęs „Žalgiris“ leido vilniečiams sumažinti skirtumą iki dviejų taškų (10:8).

Tritaškių lietus. Kevinas Pangosas smeigė du tritaškius, Brockas Motumas pridėjo vieną ir aikštės šeimininkų persvara po pirmojo kėlinio buvo dviženklė – 26:14.

Toliašaudė artilerija. Antrojo kėlinio pradžia buvo déjà vu pirmajam – tris tritaškius įsūdė Artūras Milaknis, po vieną Leo Westermanas ir Edgaras Ulanovas bei „Žalgirio“ persvara išaugo (41:26).

Dominavimas. Kauniečiai pataikė 12-ąjį tritaškį per du kėlinius, Augusto Lima pridėjo įspūdingą dėjimą ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė triuškinama persvara – 51:30.

12. Tiek tritaškių per pirmuosius du kėlinius pataikė žalgiriečiai. Tiek pat iš viso metimų per pirmąją rungtynių dalį pataikė „Lietuvos rytas“ (8 dvit. ir 4 trit.).

Atsipalaidavo. Trečiajame kėlinyje „Žalgiriui“ kiek atsipalaidavus, vilniečiai tuo pasinaudojo ir sumažino atsilikimą iki 11-os (60:49).

Kova. Pangosas pataikė penktąjį savo tritaškį ir prieš lemiamą ketvirtį aikštės šeimininkai pirmavo – 66:54.

Rekordas. „Lietuvos ryto“ puolėjas Drew Gordonas pagerino šio sezono atkovotų kamuolių rekordą. Amerikietis sugriebė 15 atšokusių kamuolių ir pagerino prieš tai buvusį Karolio Guščiko (14 atk. kam.) pasiekimą.

Intriga. Ketvirtajame kėlinyje susiėmę vilniečiai sugebėjo po ilgo laiko sumažinti skirtumą iki vienženklio ir sugrąžinti intrigą (71:62).

Lyderiai. Rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidęs „Žalgiris“ įsirašė 12-ąją pergalę sezone ir dar labiau įsitvirtino pirmojoje turnyrinės lentelės vietoje – 84:68.

Žalgiris“: Kevinas Pangosas (6/11 trit.) 22 tšk., Brockas Motumas 15 tšk., Leo Westermannas (8 rez. perd.) 12 tšk., Artūras Milaknis 9 tšk., Edgaras Ulanovas 8 tšk.

Lietuvos rytas“: Drew Gordonas (15 atk. kam.) 14 tšk., Artūras Gudaitis 13 tšk., Anthony Fisheris 12 tšk., Deividas Gailius ir Joshas Akognonas po 8 tšk., Davidas Loganas 7 tšk.