Pasvalyje – S.Babrausko ir D.Lavrinovičiaus sezono pasirodymai su „Lietkabelio“ pergale (foto, video)

2016-11-26

[lkl_gallery id="93984"]

Karštas Aukštaitijos derbis Pasvalyje baigėsi svečių pergale. Panevėžio „Lietkabelis” palaužė „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus 72:70 (11:18, 23:17, 19:18, 19:17).

Iniciatyva. „Pieno žvaigždės“ sėkmingai pradėjo rungtynes ir laimėjo pirmąjį ketvirtį 18:11. Pasvaliečiai toliausiai buvo atitrūkę 9 taškų skirtumu, bet iki pertraukos „Lietkabelis“ sukarpė skirtumą 34:35.

Spurtas. „Lietkabelis“ pergalės pamatus bandė pasidėti ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtuodamas 8:0 (61:53). Tačiau „Pieno žvaigždžių“ tritaškiai per porą minučių panaikino visą atsilikimą 61:61.

Brolis. Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidė Darjušas Lavrinovičius. Dėl nugaros skausmų sezono pradžią praleidęs „Lietkabelio“ vidurio puolėjas per 11 minučių pelnė 10 taškų. Iki mačo Pasvalyje brolio vidurkis tebuvo 2,5 taško.

Panevėžys. Lemiamu metu „Lietkabelį“ į pergalę vedė panevėžiečiai. Iš pradžių po G.Leonavičiaus perdavimo M.Lukauskis pataikė svarbų tritaškį, o vėliau G.Leonavičius didino skirtumą 71:67, kuriuo Panevėžio klubas pradėjo paskutinę rungtynių minutę.

Rezultatyviausios. Sezono rezultatyvumo rekordą pakartojo S.Babrauskas, pelnęs 21 tašką. Tiesa, „Pieno žvaigždžių“ kapitonas svarbiu metu pataikė tik kas antrą baudą (6/10 baud.).

Pro šalį. Vis dėlto „Pieno žvaigždės“ turėjo gerą progą išplėšti pratęsimą, kai G.Leonavičius suklydo aikštės viduryje, o laisvas iš toli krepšį atakavo O.Olisevičius. Tačiau vienas pasvaliečių lyderių prametė laisvas iš toli ir paliko skirtumą 68:71. Netrukus šeimininkams atiteko ir paskutinio metimo teisė. Bet „Lietkabelis“ naudojosi pražangų taktika ir neleido „Pieno žvaigždėms“ atakuoti iš toli. D.Low likus 5,1 sek. švelnino atsilikimą iki 80:81. G.Leonavičius likus 5 sek. prametė antrąją baudą, o desperatiškas S.Babrausko šūvis iš vidurio aikštės tikslo nepasiekė.

Kraitis. „Lietkabelis“ šventė 10-ąją pergalę 13-ose „Tete-A-Tete Casino – LKL“ rungtynėse, kai pasvaliečiai turi perpus mažiau.

Rezultatyviausi. „Lietkabelis“: B.Madgenas 16, K.Lavrinovičius 13, D.Lavrinovičius 10, G.Leonavičius 9.

„Pieno žvaigždės“: S.Babrauskas 21, D.Low 14 (7 rez. perd., 5/15 met.), O.Olisevičius 12, A.Agafonovas 10.