„Žalgiris“ be didesnio vargo namuose nugalėjo „Pieno Žvaigždes“ (foto, video)

Autorius: T.Urbonas
2016-11-21
[lkl_gallery id="93854"]

Dar vieną pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate iškovojo Kauno „Žalgirio“ ekipa. Kauniečiai namų arenoje 98:84 nugalėjo Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ komandą.

Netikėta pradžia. Kiek netikėtai rungtynes sėkmingiau pradėjo „Pieno Žvaigždžių“ krepšininkai, kurie po pirmųjų trijų minučių pirmavo (6:9).

Susiėmė. Susiėmę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį ir po pirmojo kėlinio buvo priekyje – 29:24.

Spurtas. Antrąjį ketvirtį „Žalgiris“ pradėjo atkarpa 7:0 ir padidino persvarą iki dviženklės (37:24).

Pusšimtis. Prieš ilgąją pertrauką svečiai dar kiek aptirpdė deficitą, tačiau priekyje vis dar buvo kauniečiai – 50:41.

Svarstyklės. Trečiojo kėlinio pradžioje „Pieno Žvaigždės“ kiek priartėjo (52:48), tačiau aikštės šeimininkai arčiau varžovų neprisileido ir prieš lemiamą ketvirtį vėl turėjo dviženklį pranašumą – 72:62.

Mikrodvikova. Abi komandas į priekį tempė sunkieji krašto puolėjai – „Žalgiryje“ 20 taškų pelnė Brockas Motumas, o „Pieno Žvaigždžių“ tiek pat taškų surinko Osvaldas Olisevičius.

Formalumas. Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ išlaikė rungtynių vadžias savo rankose ir šventė dešimtąją pergalę sezone – 98:84.

Žalgiris“: Brockas Motumas 20 tšk., Artūras Milaknis 14 tšk., Leo Westermannas 13 tšk., Antanas Kavaliauskas 10 tšk., Kevinas Pangosas, Paulius Valinskas, Lukas Lekavičius ir Renaldas Seibutis po 8 tšk.

Pieno Žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 20 tšk., Andrejus Agafonovas 16 tšk., Derrickas Low (8 rez. perd.) 15 tšk., Steponas Babrauskas 11 tšk., Nikita Balašovas 9 tšk.