„Lietuvos rytas" nepaliko vilčių „Vytauto" komandai (foto, video)

2016-11-20
[lkl_gallery id="93745"]

Vilniaus „Lietuvos ryto" krepšininkai namuose priėmę Prienų-Birštono „Vytauto" komandą, iškovojo 9-ąją pergalę. Sostinės krepšininkai sutriuškino varžovus 77:53. „Vytauto" komandai tai buvo jau 7-asis pralaimėjimas šiame sezone.

Rotacija. Abiejų ekipų strategai nevengė keisti krepšininkų. Vien pirmajame kėlinyje T. Pačėsas ir V. Šeškus laiko į aikštelę išleido po 9 žaidėjus. Apskritai per visą mačą abu treneriai išbandė visus rungtynėms registruotus krepšininkus.

Baudos aikštelė. Nors pirmosiose tarpusavio rungtynėse nežaidęs 215 centimetrų ūgio „Vytauto" vidurio puolėjas M. Kupšas šį kartą žengė į aikštelę, tačiau tai nepadėjo Prienų - Birštono ekipai susitvarkyti su Vilniaus krepšininkais baudos aikštelėje. „Lietuvos rytas" baudos aikštelėje pelnė 28 taškuw. Pačiai „Vytauto" ekipai arčiau krepšio sekėsi kur kas sunkiau, jie surinko 12 taškų.

Atsitiesė. Sostinės komandos krepšininkai itin aktyviai pradėjo antrą kėlinį, o „Vytautas" vis nerado kelių link varžovų krepšio. „Lietuvos rytas" po truputį ėmė triuškinti varžovus, tačiau antrojo ketvirčio pabaigoje Prienų - Birštono ekipa atsigavo ir ėmė mažinti skirtumą. Kėlinį ekipos sužaidė lygiosiomis 20:20 ir ilsėtis išėjo „Lietuvos rytui" turint 10 taškų pranašumą.

Skrydis. Nors įprasta, kad „Lietuvos ryto" ekipoje gerbėjus dėjimais džiugina D. Gordonas, tačiau šiame mače visus nustebino ir D. Loganas, kuris greitoje atakoje įkrovė į krepšį.

Lūžis. „Lietuvos ryto" krepšininkai nutarė, kad viską reikia išspręsti trečiame kėlinyje. Vilniečiai kilo į lemiamą šturmą ir pradėję ketvirtį atkarpa 14:2, paskutinį ketvirtį paliko tik formalumu. „Vytautas" per trečią kėlinį surinko vos 7 taškus. Būtent šiame ketvirtyje T. Pačėsas į kovą metė ir jaunąjį A. Pilauską bei J. Juciką. „Vytauto" gretose ant parketo žengė ir įprastai  nerungtyniaujantis T. Michnevičius.

Rodiklis. 17 minučių aikštelėje praleidęs „Lietuvos ryto" gynėjas R. Broadusas galėjo pasigirti, kad jam esant aikštėje, Vilniaus klubas surinko 26 taškais daugiau nei varžovai. Tai - geriausias rodiklis visoje komandoje.

Rezultatyviausi. „Lietuvos rytas": D. Gailius 15, R. Giedraitis 11, D. Loganas 10.

„Vytautas": V. Lipkevičius ir S. Kulvietis po 13, M. Kupšas 12.