Pirmasis titulas – „Žalgiris“ namo parsiveža „Gloria cup“ taurę

2017-09-17

Kauno „Žalgirio“ sąskaitoje pirmasis sezono trofėjus – laikinosios sostinės krepšininkai triumfavo Antalijoje vykusiame „Gloria cup“ turnyre.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai po įtemptos kovos 79:78 įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ komandą.

„Žalgirį“ į pergalę vedė Antanas Kavaliauskas pelnęs 16 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius, Artūras Milaknis pridėjo 15 taškų, Kevino Pangoso sąskaitoje 13 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai.

Rungtynes kiek vangiai pradėję žalgiriečiai po pirmųjų dešimties minučių turėjo penkių taškų deficitą (14:19). Visgi, antrajame kėlinyje „Žalgiris“ išlygino rezultatą (30:30), o prieš ilgąją pertrauką jau turėjo dviženklę persvarą (48:37).

Trečiajame ketvirtyje spurtavę „Zenit“ krepšininkai priartėjo iki trijų taškų (47:50), tačiau iki pat kėlinio pabaigos žalgiriečiai taip ir iš rankų nepaleido turimo pranašumo (62:56). Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus (74:74). Visgi, mačo finiše sėkmingiau rungtyniavo „Žalgiris“, iškovojęs pergalę rezultatu 79:78.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais jau trečiadienį, kuomet LKL sezono starte Alytuje kausis su vietos „Dzūkija“.