„Lietuvos rytas“ žengė į V. Garasto taurės finalą

Autorius: LKL.LT
2017-09-16

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa pasiruošimo etape iškovojo jau šeštąją pergalę iš eilės ir pateko į Vlado Garasto taurės turnyro finalą.

Pusfinalyje vilniečiai be didesnio vargo 92:76 (31:18, 21:18, 28:24, 12:16) nukovė Krasnojarsko „Enisey“.

„Lietuvos rytą“ į priekį vedė Martynas Echodas, surinkęs 19 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius, Robertas Carteris ir Travisas Petersonas pridėjo po 12 taškų.

Rusijos ekipos gretose išsiskyrė Denisas Zakharovas, pelnęs 21 tašką, Octavius Ellisas įmetė 18 taškų.

„Specialiai šioms rungtynėms nesiruošėme, nes esame susikoncentravę rugsėjo 20-ąjai. Pastarąsias kelias dienas turėjome labai rimtas treniruotes, – po mačo teigė Rimas Kurtinaitis. – Nuovargis jaučiasi, bet viskas buvo gerai. Kontroliavome rungtynes, bet norėtųsi tą didelį pranašumą išlaikyti stabiliau. O šiaip, laimėjome, todėl viskas gerai.“

Nuo pat rungtynių pradžios galingai startavę vilniečiai susikrovė 13 taškų persvarą (31:18), kurią iki ilgosios pertraukos padidino dar trimis taškais (52:36).

Trečiajame kėlinuke „Lietuvos ryto“ pranašumas dar labiau išaugo (80:60). Per paskutiniąsias dešimt minučių svečiai stebuklo nesukūrė ir turėjo pripažinti sostinės krepšininkų pergalę (92:76).

„Lietuvos rytas“ sekmadienį, 15:00 val. dėl V.Garasto taurės kausis su Klaipėdos „Neptūno“ ir Tartu „Rock“ poros nugalėtoju.