Pirmą kartą „Siemens“ arenoje rengiamas Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ komandų rungtynes stebės daugiau nei 4 tūkstančiai aistruolių.

Tai yra tris kartus daugiau žiūrovų nei jų buvo susirinkę sostinėje į lemiamas praėjusio sezono pusfinalio rungtynes su ta pačia „Lietkabelio“ komanda (1200).

Šeimininkai skelbia, kad šį vakarą aistruolių lauks naujovės ir staigmenos: kompiuteriniai ir stalo žaidimai, dažymai ant veidų, momentinės nuotraukos su šokėjomis ir klubo talismanu.

Pirmą kartą „Siemens“ arenoje bus įrengta speciali ložė Vilniaus miesto krepšinio veteranams, kurie savo laiku sostinės garbę gynė dar žaisdami legendinėje „Statybos“ komandoje.

Karšto trečiadienio vakaro „Siemens“ arenoje panoro nepraleisti ir šalies garsenybės. Arenoje krepšinį stebės ir žinomiausi šalies veidai – Edmundas Jakilaitis, Benediktas Vanagas, Paulius Ambrazevičius, kiti šou biznio ir politikos atstovai.

„Tiketa“ skelbia, kad „Lietuvos ryto“ ir „Lietkabelio“ rungtynės šiuo metu yra populiariausias renginys sostinėje. Pastarąsias dienas į jį aktyviausiai perkami bilietai.

Šis trečiojo „Betsafe–LKL“ čempionato turo susitikimas bus tiesiogiai transliuojamas ir per BTV – transliacijos pradžia 18 val. 30 min.