J. Palaciosas – naudingiausias „Betsafe–LKL“ savaitės žaidėjas

2017-12-24

Klaipėdos „Neptūnas“ prieš šventes nudžiugino savo aistruolius įspūdinga pergale, o vieni didžiausių jos kalvių tapęs Juanas Palaciosas pripažintas naudingiausiu „Betsafe–LKL“ savaitės žaidėju.

J. Palaciosas surinko 34 naudingumo balus ir sutvirtino savo pozicijas naudingiausių lygos krepšininkų viršūnėje.

„Neptūnas“ šeštadienį išvykoje 92:86 pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždes“, nors šios trečiojo kėlinio pabaigoje  turėjo 22 taškų pranašumą.

J. Palaciosas žaidė 35 minutes su puse, pelnė 14 taškų (4/8 dvitaškių, 6/10 baudų), atkovojo net 15 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Kolumbietis lieka naudingiausiu „Betsafe–LKL“ žaidėju – per rungtynes renka po 20,7 balo. Antroje vietoje esantis Arnas Butkevičius vidutiniškai renka po 17 balų.

Į naudingiausiųjų penketuką taip pat pateko puolėjai Kšištofas Lavrinovičius ir Paulius Petrilevičius bei gynėjai Dovis Bičkauskis ir Renaldas Seibutis.

„Neptūno“ gynėjas R. Seibutis prie pergalės prieš „Pieno žvaigždes“ prisidėjo 24 naudingumo balais: surinko 18 taškų (7/13 metimų) ir perėmė 3 kamuolius per 38 minutes.

Geriausiu įžaidėju šią savaitę buvo D. Bičkauskis – Utenos „Juventus“ gynėjas padėjo komandai įveikti Kėdainių „Nevėžį“, D. Bičkauskis per 21 minutę pelnė 9 taškus, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų – tai jo geriausios rungtynės šį sezoną.

Į penketuką pateko nesėkmę patyrusio Panevėžio „Lietkabelio“ puolėjas K. Lavrinovičius – jis pelnė 17 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus per 27 su puse minutės.

Stabiliai pasirodė Alytaus „Dzūkijos“ žaidėjas P. Petrilevičius – puolėjas žaidė dvejas rungtynes per savaitę, „Dzūkija“ vienas laimėjo, o P. Petrilevičius rinko po 22,5 naudingumo balo: vidutiniškai pelnė po 16 taškų ir atkovojo 7,5 kamuolio.