„Žalgiris“ pergalingai startavo „Betsafe–LKL“ sezone

Autorius: E. Kirvelaitis
2017-09-20

Paulius Valinskas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes „Betsafe–LKL“ pirmenybėse ir padėjo Kauno „Žalgiriui“ pergale pradėti naują sezoną.

P. Valinskas surinko 16 taškų ir „Žalgiris“ išvykoje 89:70 pranoko Alytaus „Dzūkiją“.

„Leidome „Žalgiriui“ pelnyti per daug lengvų taškų tiek greitose, tiek pozicinėse atakose ir tai mums kainavo pergalę“, – atviravo vos prieš porą dienų prie Alytaus komandos vairo stojęs Nikola Vasilevas.

„Laimėjome, tačiau darome dar daug klaidų. Visgi, tikimės, jog su kiekviena diena mūsų žaidimas tik gerės“, – kalbėjo „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius.

P. Valinskas net 11 taškų pelnė per pirmą kėlinį, tačiau „Žalgiris“ vargo su „Dzūkija“ iki pat trečio kėlinio.

Kevinas Pangosas po pertraukos pataikė tris tritaškius ir leido „Žalgiriui“ lengviau atsikvėpti – 60:44.

Solidų pranašumą išlaikę čempionai pergale pradėjo naują sezoną ir pakiliomis nuotaikomis išvyks į Angliją – penktadienį Londone žais draugiškas rungtynes.

„Žalgiriui“ po 13 taškų surinko K. Pangosas ir naujokas Dee Bostas, 9 taškus įmetė Paulius Jankūnas, bet kapitonas pataikė tik 4 metimus iš 15.

Taip pat po 9 taškus pelnė iš Europos čempionato grįžę Edgaras Ulanovas ir prancūzas Axelis Toupane‘as.

„Dzūkijos“ ekipos gretose išsiskyrė amerikietis Katinas Reinhardtas, pelnęs 14 taškų. Po 10 taškų pridėjo Paulius Danisevičius ir Andrejus Šelakovas.