„Lietkabelis“ įveikė „Vytautą“ ir „Betsafe–LKL“ žengia be pralaimėjimų

Autorius: Ž. Vingelis
2017-10-08

Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa ir toliau lieka vienintele „Betsafe-LKL“ čempionato komanda žengiančia be pralaimėjimų.

Artūro Štalbergo auklėtiniai dar antrajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą ir 87:69 įveikė Prienų-Birštono „Vytautą“.

„Rungtynes kontroliavome nuo pradžios iki pabaigos, – teigė „Lietkabelio“ strategas A. Štalbergas. – Norėjome žaisti su didele rotacija, kadangi ruošiamės trečiadienio rungtynėms Europos taurėje.“

Panevėžiečius į priekį vedį Adas Juškevičius, pelnęs 14 taškų ir Žanis Peineris įmetęs 13 taškų. Abu žaidėjai surinko po 19 naudingumo balų.

A.Štalbergas negailėjo komplimentų gerai kovojusiems varžovams: „Vytautas“ patyrusi komanda, žaisdamas su jais negali atsipalaiduoti. Būtent tai akcentavau savo auklėtiniams.

„Lietkabelio“ ekipoje po 9 taškus įmetė Darjušas Lavrinovičius ir Gary Taltonas, Žygimantas Skučas pridėjo 7 taškus.

„Mes pralaimėjome stipresnei, ir svarbiausia, gudresnei komandai, – po mačo kalbėjo „Vytauto“ vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus. – Iš kai kurių žaidėjų pasigedau noro žaisti, ugnelės.“

„Vytauto“ gretose Justas Sinica pelnė 19 taškų, Egidijus Dimša surinko 12 taškų, Martynas Linkevičius pridėjo 10 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Antrojo kėlinio viduryje „Lietkabelio“ pranašumas pasiekė dviženklę ribą (31:21).

Sužaidus pusę trečiojo ketvirčio skirtumas peržengė ir 16 taškų (57:41). O likus 5 minutėms iki mačo pabaigos panevėžiečiai jau turėjo 20 taškų persvarą (75:55).